Na skrzydłach marzeń (PATRONAT)

26 Lut

20 marca 2019 o godz. 18:00 (środa) w Strefie Inspiracji, Galeria City Meble, ul. Grunwaldzka 211, Gdańsk, odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Na skrzydłach marzeń. Ideą spotkań jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Prezentując historie, których bohaterki często w trudnym momencie życia, podjęły decyzje aby zbudować swoją markę i realizować się zawodowo w obszarze, który rodził się z marzeń, organizatorki zachęcą do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoją przyszłość i proaktywnego działania.

Z równą przyjemnością wśród uczestniczek powitamy właścicielki biznesu i nauczycielki, studentki i emerytki, introwertyczki i ekstrawertyczki, dziewczyny pasjonujące się technologią i artystki. Uważamy bowiem, że nie ma złego czasu na działanie, są tylko niewykorzystanie okazje. Chcemy, abyście poczuły się u nas dobrze, żebyście wzajemnie się inspirowały, wspierały albo po prostu umówiły się na kawę i porozmawiały. Może zrodzi się z tego coś wyjątkowego i niepowtarzalnego – mówi Anna Kunicka, jedna z organizatorek spotkania.

Spotkania będą odbywały się cyklicznie, co około 6 tygodni. Na każde będzie zaproszony wyjątkowy gość, kobieta, która opowie o mocy swoich marzeń i drodze, którą przebyła, aby je zrealizować. Ponadto w ramach wydarzeń planowane są warsztaty rozwojowe oraz wykłady motywujące.

Wśród nas są artystki, biznesmenki, projektantki wnętrz i odzieży, pisarki i wiele innych kobiet, które chętnie podzielą się swoją pasją. Jako pierwsza o projektowaniu biżuterii, która staje się dopełnieniem duszy kobiety opowie Patrycja Brendler – dodaje Anna Kunicka.

Autorki wydarzenia to pasjonatki kobiet i ich rozwoju. Obie wierzą w moc współpracy, inspiracji i wzajemnego wsparcia kobiet.

Anna Kunicka – trenerka mentorka, wspierająca w budowaniu poczucia własnej wartości, co przekłada się na dobre relacje biznesowe i prywatne. Uczy empatycznej komunikacji, asertywności i radzenia sobie ze stresem. Właścicielka firmy szkoleniowej ASDIMO Anna Kunicka, autorka bloga: Żyj niespiesznie,  wykładowca akademicki ze specjalnością: Zarządzanie zasobami ludzkimi. Prywatnie: szczęśliwa kobieta, pasjonatka psychologii pozytywnej, logodydaktyki. Wspiera kobiety w rozwoju i budowaniu wiary w swoje możliwości.

Uczestniczki jej szkoleń tak wspominają wspólną pracę: wpłynęła na moje życie w sposób wyjątkowy, jednak zwrotny, decydujący i ostateczny. Nasze spotkania przerodziły się w rzekę powolnych przemian, małych ruchów w kierunku dawno uśpionych marzeń, pobudzonych wspomnień i nowej wiary w to, co do owego dnia w ogóle nie było możliwe. A dziś wszystko to zaczynam czuć w swoich dłoniach i w swoim sercu. Dziś wszystko to stało się prawdziwie, a przynajmniej namacalne.

Patrycja Brendler – artystka, projektantka autorskiej biżuterii, ekspert w dziedzinie naturalnych kamieni. Odkrywa razem z kobietami ich wewnętrzne i zewnętrzne piękno oraz umiejętnie przez tworzenie spersonalizowanej biżuterii wydobywa charakter każdej z kobiet, motywuje do zmiany i rozwojem nad sobą. Sprzedawca i promotor własnej marki oraz stylu życia w istocie szeroko pojętej kobiecości. Coach i promotor naturalnej sprzedaży. Prywatnie: pasjonatka narciarstwa, teatru i muzyki filmowej.

Projektowanie biżuterii jest dla mnie twórczym wyrażaniem siebie, swoich emocji i uczuć: miłości, zadowolenia, satysfakcji i spełnienia oraz kumulacją dobrych skojarzeń i pozytywnych doświadczeń. Tworzenie własnej biżuterii powstało z pasji do ludzi, zwłaszcza kobiet i jest jednocześnie sposobem na moje życie. Dla mnie biżuteria, to coś bardzo osobistego i indywidualnego, jest czymś w rodzaju talizmanu (…) – opowiada Patrycja Brendler.

Organizatorki wydarzenia:
Anna Kunicka 
Patrycja Brendler 

Partnerzy wydarzenia:
Agencja Kreatywna MAARWIN
Strefa Inspiracji 

Zapisy: TUTAJ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.