Poznaj narzędzia wspierające biznes

11 Kwi

20 kwietnia o 18.00 w sali konferencyjnej gdańskiego hotelu BEST Western rozpocznie się konferencja pt. „Recepta na sukces. Poznaj narzędzia wspierające Twój biznes”. Spotkanie organizowane Fundację Ad Fontes przeznaczone jest dla osób poszukujących informacji, które pomogą w rozwijaniu firmy lub pomysłów biznesowych. 

Na konferencję zapraszamy osoby, które prowadzą firmy, zamierzają rozpocząć własną działalność czy biznes on-line. Pracują na etatach i szukają inspiracji i wsparcia. Wiedzą czego chcą, lecz nie wiedzą od czego zacząć. Szukają konkretnych informacji, które pomogą w rozwijaniu firmy lub pomysłów biznesowych i chcą poznać inne przedsiębiorcze osoby – zachęca do udziału w spotkaniu Łarysa Wujcik z Fudacji Ad Fontes.

W trakcie spotkania wystąpią trzy prelegentki – Ariadna Wiczling, Katarzyna Niewiadomska i Jaśmina Sołtysiak. 

Ariadna Wiczling podpowie jak zaprojektować stronę internetową, która będzie sprzedawać to, co oferujemy i budować własną markę osobistą. W czasie prezentacji omówi, co powinna zawierać strona główna i jakie są jej zadania oraz co powinno znaleźć się na stronie, gdy rozpoczynamy swój biznes. Jeden z modułów prezentacji poświęcony zostanie także temu, co zawrzeć w części strony pt. „o mnie”.

Katarzyna Niewiadomska przedstawi pomysły, jak zaplanować własny biznes, żeby zwiększyć szanse na sukces. W czasie prezentacji opowie o różnych receptach na sukces w biznesie i wskaże, dlaczego mogą nie dziać, pokaże jak przygotować biznes plan swojego przedsięwzięcia w kwadrans, nauczy sprawdzać, czy pomysł na biznes ma szanse powodzenia i… zdradzi „tajemnicę sukcesu”!

Jaśmina Sołtysiak podzieli się wiedzą o tym, jak działa Snapchat w marketingu. Aplikacja Snapchat wdarła się do świata social mediów i zatrząsnęła jego posadami. Uważana jest za jedno z najciekawszych narzędzi dla marketingowca oraz osób z branży kreatywnej. Podczas spotkania prelegentka omówi przykłady skutecznych akcji marketingowych i opowie o tym, dlaczego warto być na Snapchacie i jak działanie na tym kanale przekłada się na realny wpływ w kwestii kreowania wizerunku i wyników sprzedażowych.

Konferencja pt. „Recepta na sukces. Poznaj narzędzia wspierające Twój biznes” rozpocznie się o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej BEST Western Plus Arkon Park Hotel (ul. Śląska 10, Gdańsk). Bilety do nabycia za pośrednictwem strony internetowej.

plakat11

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.