Przedsiębiorczy przed maturą poszukiwani (PATRONAT)

23 Lut

Podstawy przedsiębiorczości, wprowadzenie do ekonomii, tematy te brzmią znajomo pewnie dla niejednego licealisty. Przyszedł czas na sprawdzenie teorii w praktyce. Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości rusza po raz XIII!

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości (NZP) to wydarzenie organizowanie przez Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto. Głównym celem jest szerzenie postaw przedsiębiorczych i przekazywanie wiedzy praktycznej z tej dziedziny wśród młodzieży. NZP składa się nie tylko z konkursu, ale także z prelekcji w szkołach oraz Akademii Przedsiębiorczości, podczas której młodzi ludzie spotykają się z przedsiębiorcami.
Najważniejsza część – konkurs jest skierowany do uczniów szkół średnich, którzy
w 3-osobowych zespołach pod opieką nauczyciela muszą rozwiązać zadanie typu case study.

Formularz konkursowy dostępny będzie na stronie internetowej www.najlepsze-zajecia.pl. Rejestracja trwa od 1 do 29 marca. Po ocenie rozwiązań wybrane zostanie 10 drużyn
z Pomorza, które zmierzą się podczas Finału Wojewódzkiego 13 kwietnia w Gdańsku. Do wygrania będą nie tylko wartościowe nagrody, ale i udział w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się dwa tygodnie później we Wrocławiu.

Jeśli masz smykałkę do biznesu i marzysz o własnej firmie w przyszłości, a do tego masz zgraną drużynę i jesteście uczniami szkoły średniej – zarejestruj się już na początku marca. Czekamy na Wasze zgłoszenia, do dzieła!

                                            >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Jeśli masz jakieś pytania, napisz: k.mirecka@sfbcc.org.pl.

Fot.: Przeprowadzane prelekcje w lutym w ramach projektu.

Portal my3miasto.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.