PROGRESSteron. Festiwal dla Kobiet (KONKURS)

29 Wrz

Jesienna edycja trójmiejskiego Festiwalu PROGRESSteron odbędzie się w dniach 16–18 października 2015 w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni. Hasłem przewodnim 32 edycji Festiwalu jest: „Siła w Kobiecie – Kobieta w świecie”. Weź udział w naszym konkursie i wygraj wejściówkę na dowolny warsztat.

Chcemy inspirować kobiety do korzystania z własnych zasobów wewnętrznych takich jak intuicja, empatia, kobieca siła i wykorzystywania tego potencjału w naturalny i dostępny kobietom sposób – zachęcają do udziału organizatorzy Festiwalu.

Co nowego na PROGRESSteronie?

Festiwal w Trójmieście ma nowy Zespół. Spotkasz nas na Festiwalu, a tu możesz zobaczyć kim jesteśmy: http://www.festiwalprogressteron.pl/trojmiasto/ Mamy nowe dziedziny zajęć festiwalowych! Rozwój przez duże „R”, jakość i tradycja pozostają, dodałyśmy do tego świeżość, to co nas teraz kręci i czym żyjemy w rozwojowym świecie.
Zobacz nowe dziedziny: http://www.festiwalprogressteron.pl/. Piszemy też festiwalowego bloga: http://www.festiwalprogressteron.pl/aktualnosci/ – dopowiadają organizatorzy.

W październikowy weekend (16-18.10.2015), wszyscy zainteresowani rozwojem osobistym będą mogli wybierać spośród ponad 70 propozycji: warsztatów, wykładów i prezentacji.

Planowana jest również Strefa Chillout, gdzie będzie można: odpoczywać, rozmawiać, spotkać się ze znajomymi, delektować się kawą lub herbatą, strzelić sobie pamiątkową fotkę, spróbować nowości kulinarnych – ilość aktywności zależy od wyobraźni odwiedzających.  Tam też prawdopodobnie będzie można spotkać Trenerów i Organizatorów.

Zobacz Program Festiwalu PROGRESSteron na stronie: http://www.festiwalprogressteron.pl/trojmiasto/ oraz śledź nasz profil na FB: https://www.facebook.com/Trojmiasto.PROGRESSteron

Festiwal PROGRESSteron to pierwsze i jak do tej pory największe tego typu wydarzenie w Polsce. Od 12 lat organizujemy w ramach festiwalu warsztaty rozwojowe dla kobiet. Festiwal PROGRESSteron skierowany jest do kobiet zainteresowanych swoim rozwojem osobistym i zawodowym. Edycje – jesienna i wiosenna odbywają się w największych miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Warszawie.
Formuła Festiwalu daje szansę zetknięcia się z bogactwem sposobów na poznawanie i wyrażanie siebie w bardzo krótkim czasie. W ramach kolejnych edycji PROGRESSteronu odbyło się ponad 20 000 warsztatów zorganizowanych przez Dojrzewalnię Róż i jej partnerów. Dotychczas wzięło w nich udział ponad 90 tys. osób.

 Za główny walor Festiwalu uznajemy to, że ma moc przyciągania kobiet – uaktywnia je, inspiruje i wspiera, pokazując różne możliwości na pełne zaangażowanie się w życie – mówią organizatorzy.”

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj wejściówkę na dowolny warsztat.

Dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać zaproszenie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (5 października) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PROGRESSteron. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzona zostanie osoba, która nadeśle najciekawszą odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 5 października, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Źródło: Informacja prasowa

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być Partnerem Festiwalu PROGRESSteron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.