„Plan Maggie” premierowo w kinach sieci Multikino (KONKURS)

22 Wrz

23 września br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo komedię romantyczną „Plan Maggie”. Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was konkurs z gadżetami związanymi z filmem! 

„Plan Maggie” to inteligentna, miejska komedia romantyczna z Gretą Gerwig, Julianne More i Ethanem Hawkiem w rolach głównych. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o związkach, ale boicie się zapytać. Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo chciałaby zostać matką.

Postanawia po prostu zajść w ciążę i wybiera do tego celu potencjalne najlepszego mężczyznę. Tym czasem zakochuje się w zupełnie innym (Ethan Hawke). Po kilku latach cudzy mąż, który w międzyczasie został jej własnym, powszednieje i Maggie znów potrzebuje zmiany. W jej głowie pojawia się nowy plan, ale żeby go zrealizować będzie potrzebowała pomocy byłej żony swojego obecnego partnera (Julianne Moore).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

plan maggie

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj płytę z muzyką z filmu „Plan Maggie” i DVD z filmem „Przed północą”!

Gdzie powstawały zdjęcia do filmu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (26 września) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PLAN MAGGIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 września, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.