PH Matarnia spełnia świąteczne marzenia*

9 Gru

Święta to piękny czas, nie tylko ze względu na świąteczne ozdoby, rodzinną atmosferę i pyszne wypieki. To również czas prezentów. W tym roku Mikołajem jest również Park Handlowy Matarnia, który spełni prośby kilkunastu swoich klientów.

W strefie restauracyjnej centrum pojawiło się specjalne stanowisko ze świąteczną urną. Wszyscy chętni mogą wrzuć do niej swoje prośby do Mikołaja. Na miejscu znajdują się wzory listów, które wystarczy poprawnie wypełnić.

W liście należy umieścić wyjaśnienie, dlaczego właśnie tę osobę powinien odwiedzić Mikołaj. Dodatkowo należy uzupełnić: nazwę sklepu, w którym znajduje się wymarzony prezent (sklep znajdujący się na terenie PH Matarnia), dokładny opis prezentu wraz z ceną nieprzekraczającą 300 zł, a także dane osobowe niezbędne do wysłania prezentu.

akcja2

Akcja potrwa do 14 grudnia. Następnie Jury zapozna się ze wszystkimi prośbami klientów i wybierze autorów 15 najciekawszych, spełniających określone wymagania listów. Zawarte w nich prośby zostaną spełnione – szczęśliwcy otrzymają prezenty, które zostały wskazane w liście.

Regulamin akcji promocyjnej oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej PH Matarnia www.matarnia.parkhandlowy.pl.

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.