Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni w Multikinie (KONKURS)

9 Gru

W grudniu Multikino organizuje aż dwie noce seansów z bohaterami Śródziemia! ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni – 12 grudnia oraz ENEMEF: Noc Hobbita – 19 grudnia odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino. Rozwiąż konkursową zagadkę i wygraj podwójne zaproszenie na pierwszą spośród obowiązkowych pozycji dla wszystkich fanów Tolkiena! 

Na specjalne życzenie widzów ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni ponownie na wielkim ekranie, na tydzień przed Nocą Hobbita z przedpremierowym pokazem trzeciej części filmu! Ten maraton to doskonała okazja, żeby zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich. Przeżyj epicką przygodę na wielkim ekranie jeszcze raz! W trakcie Maratonu Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni zaprezentowane zostaną filmy rozszerzone o kilkadziesiąt minut scen dodatkowych, dzięki którym ta fenomenalna adaptacja filmowa stała się niemal idealna. Filmy zostaną wyświetlone w kolejności chronologicznej. Maraton rozpocznie się 12 grudnia (piątek) od 22:00 i potrwa do około 9:30 rano. Trójmiejscy widzowie zobaczą filmy w Multikinie w Gdańsku i w Gdyni. Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach:  20 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl, 25 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC, 26 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu, 27 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką, 30 zł: cena normalna (w tym: Wielka Dolewka Coca Coli). lordofring UWAGA: Wyszukaj w dziale AKTUALNOŚCI odpowiedni materiał wideo i odpowiedz, jaki numer na kombinezonie miał zawodnik, który zwyciężył sobotnie zawody moto-crossowe w hali Ergo Areny! Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (11 grudnia) do godziny 17.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs trwa do 11 grudnia, do godziny 17.00.
2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.
3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.