National Theatre Live w Multikinie: „Strategia gołych kawalerów” (KONKURS)

26 Paź

Multikino i British Council, w ramach cyklu Sztuka brytyjska na wielkim ekranie, zapraszają na retransmisję sztuki pt. „Strategia gołych kawalerów”. Spektakl z National Theatre będzie można zobaczyć 27 października o godz. 19:00 w wybranych kinach sieci. Mamy dla Was bilety! 

Pokazy spektaklu „Strategia gołych kawalerów” odbędą się w oryginalnej wersji z polskimi napisami. Spektakl wyreżyserował Simon Godwin – reżyser „Człowieka i nadczłowieka”. W sztuce Simon odświeża kostiumową farsę George’a Farquhara „The Beaux’ Stratagem”. Sztuka osadzona jest w realiach restauracji dynastii Stuartów i skrzy się humorem dzięki dowcipowi sytuacyjnemu, przebierankom i nieprawdopodobnym zwrotom akcji.

Dwóch młodych hulaków, londyńskich fircyków, spłukawszy się do ostatniego grosza postanawia zdobyć środki do życia na prowincji. Aimwell i Archer postanawiają poszukać bogatych panien i poprzez ożenek zdobyć pieniądze. Dla niepoznaki jeden z młodzieńców, Archer, przebiera się za sługę drugiego. W prowincjonalnym Lichfield poznają piękną Dorindę, córkę bogatej Lady Bountiful i jej szwagierkę, nieszczęśliwą w małżeństwie Kate Sullen… Miłość i szansa na łatwe wzbogacenie się wisi w powietrzu, ale po drodze zakochani młodzieńcy będą się musieli zmierzyć z tak nieprawdopodobnymi przeszkodami, jak nocny napad zbójców. Na ich drodze stanie także pyskaty karczmarz, rozwiązły francuski hrabia, pijany szlachcic, złośliwy kamerdyner i irlandzki ksiądz. Żywiołowa zabawa w XVII-wiecznym kostiumie.

Spektakl zobaczymy 27 października 2015 o godzinie 19:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze. Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl w następujących cenach: 35 zł – normalny, 30 zł – ulgowy (studenci z ważną legitymacją, seniorzy lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala),  25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.).

Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon – pt, 9.00-17.00):

Multikino Gdańsk, al. Zwycięstwa 14; tel.: 58 765 93 24, tel. kom.: +48 502 555 736

Multikino Gdynia, ul. Waszyngtona 21, tel.: 58 765 96 24, tel. kom.: +48 513 111 858

Multikino Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 63, tel.: 58 765 94 24, tel. Kom.: +48 513 111 984

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i zobacz spektakl „Strategia gołych kawalerów” w Multikinie!

Kiedy po raz pierwszy wystawiono na scenie komedię pt. „Strategia gołych kawalerów”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (27 października) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Strategia gołych kawalerów. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 października, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.