Natalia Nykiel wraca do Gdańska z nowa płytą (KONKURS)

13 Paź

27 października w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku wystąpi Natalia Nykiel. Artystka podczas koncertu zaprezentuje materiał z nowego albumu „Discordia”, który ukaże się 20 października. Występ w gdańskim Teatrze Szekspirowskim będzie częścią trasy „Total Tour”, na którą złoży się pięć ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich będzie koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki istotną rolę odegra przemyślana oprawa. Mamy dla Was pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie!

W ramach „Total Tour” Natalia Nykiel po raz pierwszy zaprezentuje materiał z drugiej płyty „Discordia”. Wydawnictwo ukaże się 20 października. Artystka jest w dużej mierze odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. Tytułowa „Discordia” to niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat. Zawarte na albumie utwory można odczytywać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą zarówno na gruncie artystycznym, jak i w życiu.

Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Wśród gości na płycie pojawiają się Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski. Na edycji specjalnej albumu znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!

Bilety na koncert dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.eventim.pl.

Preorder płyty:
www.empik.com/discordia-limitowana-edycja-z-autografem-nykiel-natalia,p1167254105,muzyka-p
www.empik.com/discordia-deluxe-edition-nykiel-natalia,p1167249796,muzyka-p.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na koncert Natalii Nykiel w GTS.

                               Jaką nazwę nosił i kiedy został wydany pierwszy album Natalii Nykiel?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (24 października) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NATALIA NYKIEL. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 października, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia na koncert Natalii Nykiel w GTS.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.