Inteligencja Finansowa 2015

7 Gru

Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto zaprasza do wzięcia udziału w Inteligencji Finansowej 2015, największym festiwalu poświęconemu tematyce finansów na Pomorzu. W dniach 9–12 grudnia 2015 IF gościć będzie na terenie trójmiejskich uczelni wyższych (Politechnika Gdańska i Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego) oraz w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym z cyklem otwartych szkoleń i prelekcji. W ramach 3 dni wydarzenia uczestnicy pozyskają wiedzę o rynkach finansowych od inwestorów, bankowców oraz specjalistów z zakresu pozyskiwania funduszy.

Celem wydarzenia jest zetknięcie teorii z praktyką podczas licznych prelekcji i szkoleń, które zostaną przeprowadzone przez specjalistów z branży finansowej. Tematyką poruszaną w ramach Inteligencji Finansowej będą zarówno inwestycje klasyczne, jak i alternatywne, bankowość, a także finansowanie start–upów oraz IT w finansach. Dodatkową wartością będzie możliwość poznania ciekawych osób zainteresowanych szeroką branżą finansową podczas networkingu – mówi Arkadiusz Wydra, jeden z koordynatorów tegorocznej Inteligencji Finansowej.

Inteligencja Finansowa rozpocznie się w środę 9 grudnia cyklem wykładów i warsztatów na terenie Politechniki Gdańskiej. W czwartek 10 grudnia na Wydziale Ekonomicznym UG swoje prelekcje wygłoszą między innymi profesjonalni inwestorzy i traderzy giełdowi. W sobotę 12 grudnia w salach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego uczestnicy będą mieli okazję nabyć wiedzę o alternatywnych sposobach lokowania kapitału.Ponadto każdy zainteresowany prowadzeniem własnej działalności gospodarczej będzie mógł dowiedzieć się skąd pozyskać pieniądze na swój pomysł – dodaje Damian Chmielewski, drugi z koordynatorów projektu.

inteli

Wśród prelegentów wystąpią m.in.: Sławomir Muturi (twórca MZURI i fridomia.pl), Teresa Kamińska (prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej), Filip Rudnicki (bloger 10% rocznie), Wojciech Murawski (członek zarządu Blue Services) czy Maciej Ziółkowski (bloger satosushi.pl).

Aby być na bieżąco, zapraszamy do śledzenia informacji zamieszczanych na naszym profilu – zachęcają organizatorzy.

Już ruszyły zapisy. Szczegóły na fp Festiwalu.

Źródło: Informacja prasowa

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.