I Gala Kobiecych Inspiracji. Od pasji do sukcesu (KONKURS)

26 Mar

15 kwietnia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się I Gala Kobiecych Inspiracji  kolejny i największy projekt „Strefy Kobiet” – inicjatywy Joanny Suchockiej. Uczestniczki Gali pozyskają mnóstwo inspiracji, wiedzy od zaproszonych ekspertów oraz nawiążą liczne współprace biznesowe. Z pewnością znajdą też nowych klientów na swoje usługi. Mamy dla Was zaproszenia!

Joanna Suchocka  zrzesza kreatywne i przedsiębiorcze kobiety z Trójmiasta i okolic. Co miesiąc w ramach spotkań Klubu „Strefa Kobiet Biznesu”  produktu flagowego Strefy, spotyka się ponad 100 kobiet biznesu, aby się inspirować, uczyć oraz nawiązywać współprace biznesowe. Rynek kobiecych biznesów rozwija się bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na spotkania kobiet, które chcą rozwijać karierę zawodową jest coraz większe.Wychodząc na przeciw potrzebom rynku, tworzymy właśnie

 Na naszym wydarzeniu, uczestniczki spotkają, zarówno kobiety, które już działają w świecie biznesu, ale i te, które dopiero zaczęły własną działalność, bądź noszą się z zamiarem jej otworzenia. Uczestniczki Gali, pozyskają mnóstwo inspiracji, wiedzy od zaproszonych ekspertów oraz nawiążą liczne współprace biznesowe. Z pewnością znajdą też nowych klientów na swoje usługi zapowiada Joanna Suchocka.

W wydarzeniu weźmie udział 250 Uczestniczek, do dyspozycji będzie 15 stoisk ekspertów, a przed zaproszonymi Paniami wystąpią 3 znakomite prelegentki:

Agata Dutkowska http://www.latajacaszkola.pl/ – Jak rozwinąć skrzydła w małym i kreatywnym biznesie.

Skuteczna nauczycielka biznesu. Swoją magnetyczną osobowością oraz szkołą dla kobiet oczarowała mnóstwo kobiet! Zarówno w Trójmieście, jak i całej Polsce, stworzyła grupy wsparcia „Latające Kręgi” dzięki którym pomaga małym, kreatywnym, kobiecym biznesom, rozwinąć skrzydła! A czyni to bardzo skutecznie!

Anna Zając  http://fashionable.com.pl/ – Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia! Czyli jak pasję przekuć w biznes.

Jest żywym przykładem na to, że marzenia są po to, aby samemu je spełniać! Zaryzykowała, porzuciła pracę na etacie, aby całkowicie oddać się swojej pasji-pisaniu bloga. Teraz podróżuje po całym świecie dzięki biznesowi, który może realizować z każdego zakątka na ziemi.

Magdalena Pettke http://kancelariapettke.com/  Prawnik to nie towar luksusowy, ale ważny partner biznesowy.

Radczyni Prawna, której praktyka zawodowa skupia się na zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i prawa spółek. Prawnik in-house w Grupie Kapitałowej ATC Cargo S.A.

Magda podpowie Wam, jak rozpocząć działalność gospodarczą, a jeśli to już za Wami, to przybliży prawne aspekty codzienności każdego przedsiębiorcy. Podpowie również, jak bezpiecznie przepływać wśród prawnych raf koralowych i rozwieje mity o roli prawnika, w funkcjonowaniu Waszej firmy

– Wydarzenie będzie odbywało się cyklicznie. Na pewno będzie moc inspiracji, networking oraz mnóstwo wiedzy biznesowej.Szykujemy dla Was również mnóstwo wspaniałości oraz niespodzianek. O Wasze podniebienie również zadbamy! Nasi partnerzy, przygotują dla Was mnóstwo przekąsek, słodkości oraz niezwykle aromatyczną kawę. O zwolennikach herbaty również nie zapomnimy, a całość gali uczcimy lampą wykwintnego wina! – zachęca Joanna Suchocka.

galaplakat

Data: 15 kwietnia, od 18.00 do 22.00 (Rejestracja uczestniczek zaczyna się od godziny 17.00)

Dojazd : http://www.gpnt.pl/kontakt/jak-dojecha%C4%87/

Organizator wydarzenia: „Strefa Kobiet” – inicjatywa, która zrzesza kreatywne i przedsiębiorcze kobiety z Trójmiasta oraz okolic.

Zapisy już trwają. Zapisz się TUTAJ!

                                      >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj  zaproszenie na I Galę Kobiecych Inspiracji.

Co Ciebie inspiruje i w jaki sposób to wykorzystujesz?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (12 kwietnia) do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – I Gala Kobiecych Inspiracji. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną 2 Panie, które przyślą nam najciekawsze odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 kwietnia, do godziny 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność patronować wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.