Grudniowy Creative Morning w komediowej odsłonie

25 Lis

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na ostatni w tym roku Creative Morning z wyjątkowo barwnymi postaciami! Znani przedstawiciele polskiej sceny kabaretowej: Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski podzielą się doświadczeniami i zdradzą kulisy swojego sukcesu. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia o godz. 9.00, w STARTERZE.

Creative Morning to cykl porannych spotkań organizowanych przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Podczas biznesowych śniadań zaproszeni goście dzielą się zdobytym doświadczeniem i inspirują do przedsiębiorczych działań. Grudniowe wydarzenie poruszy temat sukcesu w branży rozrywkowej, z tej okazji w STARTERZE pojawią się czołowi przedstawiciele polskiej sceny kabaretowej!

Pierwszym prelegentem będzie Szymon Jachimek, były członek kabaretu Limo, obecnie skupiający się na improwizacjach komediowych w grupach: „Improskład” oraz „Jachimek Tremiszewski Trio”. Jest również autorem scenariuszy zrealizowanych przez trójmiejskie teatry niezależne, a także zdobywcą I Nagrody na 27. Ogólnopolskim Konkursie Sztuk dla Dzieci i Młodzieży”. Na spotkaniu zdradzi, jak przebić się na niezwykle konkurencyjnym rynku rozrywkowym, a także opowie o swoich planach na przyszłość.

Swoimi doświadczeniami zawodowymi podzieli się także Wojciech Tremiszewski – polonista, aktor, improwizator, komik również doskonale znany fanom kabaretu Limo. Obecnie improwizuje w grupie „Peleton”, a także gra w serialu „Spadkobiercy”. Obaj prelegenci przedstawią historię swojej kariery i pokażą, jak być przedsiębiorczym w branży rozrywkowej.

Na grudniowe Creative Morning zaprosiliśmy gości tylko z pozoru niezwiązanych z biznesem. Chcemy przybliżyć uczestnikom branżę rozrywkową oraz pokazać, jak osiągnąć sukces na tym rynku. Oczywiście w planach jest także wspólna improwizacja! – zapowiada Sara Miotk z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Creative Morning odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00. Bilety dostępne są na stronie: www.cmxii2016.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Creative Morning to cykliczne spotkania organizowane od początku 2012 r. przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, które przybierają formę śniadania powiązanego z networkingiem. Podczas Creative Morning zaproszeni goście i prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami, którzy jednocześnie mogą nawiązać cenne, biznesowe kontakty, wymienić się wizytówkami i zaczerpnąć merytorycznej wiedzy.

Fot.tyt.: Listopadowy Creative Morning.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.