Festiwal pirotechniczny na Stadionie Energa Gdańsk

19 Sty

Za kilka miesięcy, 6 sierpnia, na terenie przyległym do Stadionu Energa Gdańsk odbędzie się wielki pokaz pirotechnicznego kunsztu w ramach III Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych. Ruszyła sprzedaż biletów.

Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej grać będzie muzyka idealnie dopasowana do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych. W powietrze zostanie wystrzelone 7 000 ładunków pirotechnicznych!

Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób a prace rozpoczynają się już rok wcześniej. Bardzo zależało nam na organizacji pokazu. Letnia atmosfera sprzyjać będzie spotkaniu przy Stadionie Energa Gdańsk – mówi Karolina Janik, rzecznik prasowy Stadionu Energa Gdańsk. – Już teraz zapraszamy mieszkańców Pomorza oraz turystów, którzy na początku drugiego miesiąca wakacji przybędą do Gdańska na to wyjątkowe spotkanie. Moc wrażeń będzie z nami.

Liczba miejsc na pokaz jest ograniczona. Sprzedaż biletów odbywa się on-line. Bilety w cenach promocyjnych do nabycia także za pośrednictwem: groupon.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl, kupbilet.pl, eventim.pl i empik.com. Bilety w wyższych cenach dostępne będą także w dniu imprezy w kasach biletowych.

III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne są bez wątpienia największym widowiskiem pirotechnicznym w Polsce i jednym z największych w Europie. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką. Idealne zgranie wszystkich elementów przenosi widzów w niezwykły świat ognia, laserów i dźwięku. Pokazy pirotechniczne organizowane w zeszłym roku na terenie największych miast polski zgromadziły ponad 650 tys. osób.

pokaz_fajerwerki_stadion_plakat

>>ZOBACZ GALERIĘ Z POPRZEDNICH POKAZÓW<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.