ENEMEF: Maraton Pitbulla (KONKURS)

6 Lis

ENEMEF: Maraton Pitbulla to idealna propozycja dla fanów mocnego kina sensacyjnego. To cała noc w bezwzględnym świecie twardzieli – z brutalnymi zdarzeniami, zaskakującymi zwrotami akcji i ciętymi ripostami. Mamy dla Was zaproszenia!

Doskonała obsada aktorska i wciągająca fabuła oparta na autentycznych wydarzeniach dostarczą wielkich emocji, a charakterystyczny humor zapewni świetną rozrywkę. Wszystko za sprawą mistrza polskich filmów policyjnych – Patryka Vegi i jego fenomenalnej serii „Pitbull”. W repertuarze:

PITBULL,
PITBULL. NOWE PORZĄDKI,
PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY – przedpremierowo tylko na ENEMEFie!

                                   >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

ENEMEF: MARATON PITBULLA odbędzie się 10 listopada (czwartek) jednocześnie w 24 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa ZT, Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów: od 27 do 33 zł za całą noc w kinie (trzy filmy):

27 zł: specjalna cena promocyjna dla wszystkich zarejestrowanych na www.enemef.pl
33 zł: cena normalna

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 4:30 rano

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
brak możliwości rezerwacji biletów,
bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,
przedsprzedaż rozpocznie się 21 października.

Ograniczenie wiekowe: 15 lat (skończone); osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na www.enemef.pl (na marginesie po wybraniu repertuaru), możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem, specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 27 zł można kupić tylko w terminie, podanym w SMSie;
filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp., kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety – PRZEDPREMIEROWO!

Polska 2016, 135′
reżyseria: Patryk Vega
scenariusz: Patryk Vega
obsada: Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski,
muzyka: Łukasz Targosz

Specjalny pokaz przedpremierowy (film wchodzi do kin 11 listopada) – wyłącznie na ENEMEFie!

To druga część trylogii, inspirowana prawdziwymi historiami policjantek. Jak mówi sam Patryk Vega, film przynosi prawdziwą rewolucję gatunku, po raz pierwszy kobiety stają się sprawczyniami wydarzeń.

Zuza i Jadźka są jednymi z nowo przyjętych funkcjonariuszek policji, które na swojej drodze zawodowej trafiają na doświadczonych policjantów, znanych z poprzedniej części filmowej serii – Majamiego i Gebelsa. Z ich pomocą kobiety ścierają się z brutalnym światem przestępczym oraz trudnymi przełożonymi o podejrzanych powiązaniach. Również życie prywatne bohaterek nie należy do łatwych – nieobliczalny mąż Jadźki jest powiązany z mafią, a Zuza ma romans z socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna właśnie wychodzi z więzienia…

Niesamowity realizm, potężne emocje, doskonała obsada i jeszcze więcej specyficznego humoru.

Pitbull. Nowe porządki

Polska 2016, 133′
reżyseria: Patryk Vega
scenariusz: Patryk Vega
obsada: Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Michał Kula, Bogusław Linda
muzyka: Łukasz Targosz

Pierwsza część zapowiedzianej trylogii, którą obejrzało blisko 1,5 mln widzów!

Policjant z mokotowskiej komendy o pseudonimie „Majami” zajmuje się rozpracowywaniem grupy gangsterów i natrafia na bohaterów z poprzedniej części filmu (Gebels, Igor i Barszczyk). Sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozgryza Grupę Mokotowską przy pracy nad tematem „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię zabójstw i porwań. Policjanci obydwu komend uświadamiają sobie, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją w Polsce i muszą połączyć swoje siły, aby ją rozpracować.

To niezwykle realistyczny i świeży obraz polskiej policji oraz świata przestępczego, wszystkie sceny i dialogi zostały zaczerpnięte z życia.

Pitbull

Polska 2005, 97′
reżyseria: Patryk Vega
scenariusz: Patryk Vega
obsada: Weronika Rosati, Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Andrzej Grabowski, Marcin Dorociński
muzyka: Radosław Łukas (pseud. Luka)

Wstrząsający i szczery film akcji, który w dużej mierze za sprawą swojej autentyczności odniósł spektakularny sukces i stał się jednym z najważniejszych dzieł w dorobku Patryka Vegi.

Said (Waldemar Walisiak) działający w warszawskim półświatku odpowiada za liczne porwania oraz morderstwa ormiańskich handlarzy i ukrywa się za granicą. Czai się na niego „sędzia” przestępczego świata Wor zakonnik (Ryszard Filipski). Wor planuje wyeliminować Saida wykorzystując warszawskich policjantów. Do swojej gry angażuje oficera Despero i wystawia mu córkę Saida, dzięki czemu mężczyzna zostaje zwabiony do Warszawy…

Trzymający w napięciu i wciągający film ukazujący polską policję z nowej perspektywy, zupełnie innej niż we wszystkich wcześniejszych produkcjach.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na ENEMEF: Maraton Pitbulla.

                      Absolwentem jakiej szkoły wyższej jest Piotr Stramowski?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (9 listopada) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PITBULL. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 listopada, do godz. 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.