Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO)

25 Sie

Wczoraj w Operze Leśnej zakończyła się druga już edycja Sopot Top of The Top Festival. W ciągu dwóch dni pojawiło się mnóstwo polskich i zagranicznych gwiazdy muzyki. A my, jako jedni z nielicznych, mogliśmy nie tylko zobaczyć na scenie, ale także porozmawiać z niekwestionowaną diwą polskiej sceny muzycznej, Edytą Górniak.

Wokalista zdradziła jak długi był jej tegoroczny urlop i dlaczego te wyczekiwane wakacje muszą niestety poczekać do kolejnych. Wyjawiła również czego w życiu żałuje, co skłoniło ją do przyjęcia propozycji z programu The Voice of Poland oraz jaki jest jej przepis na sukces. Opowiedziała też o specjalnym duecie z Mattem Duskiem i o pracy nad najnowszą, ósmą już płytą.

Tego wszystkiego oraz wiele więcej dowiecie się z naszego wywiadu z wokalistką. Serdecznie zapraszamy!

>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: Blue Café na Sopot Top of the Top Festival 2013 (WIDEO) <<

>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pectus na Sopot Top of the Top Festival 2013 (WIDEO) <<

>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Honey” na Sopot Top of the Top Festival 2013 (WIDEO) <<

12 Replies to “Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO)

 1. Gdzie masz koncert i nie żartuje z przepustek bo się wkuze edyta górniak mam kilka kaset i jedną compact nie od ciebie od mojego kumplami też mam wirusa jakiś osiof siedzi mi na na komputerze i przeszkadza a przypieczętował byl mu karę ale za bardzo cię kocham edyta górniak i wolę na klawisza ch pograć i z tobą się spotkać ale jak wiesz nie mogę wyzdrowieje jednak biorę co mam brać i płacze bo ciebie nie ma przy mnie edyta górniak ale syn rośnie klasa podstawowa i średnia i studia i dopiero praca u alana wiele umniejsza cierpliwość ci ale od ciebie zależy bo ją kocham cały czas nawet alana nie sprawdzając lekcji wiem ze uczy się dobrze jak i inne dzieci

  Leciu
  Lewciu5east

 2. Hokej może być ale hymn polski poprawić trzeba ale jak mnie na widowni zobaczysz edyta górniak ponieważ pieknie śpiewają twoi artyści a rok 1994 był do luft i mam do niego żal po dziś dzień edyta , próbuje zgasić cierpienie ale powraca wiem iż to nie twój język a mój ale poprawić hymn polski trzeba taka artystka , a muzycy i , zakochany pamiętna bo błędu się nie robi edyta górniak ,

 3. Pingback: Pectus na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO) | my3miasto.pl

 4. Pingback: „Honey” na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO) | my3miasto.pl

 5. Przecież Edyta Górniak nie udziela takich wywiadów! Nie wiem jak wam się to udało? Rzeczywiście Marcin dobrze wpływa na swoich rozmówców i rozmówczynie. Jest bardzo zdystansowany a artysci lubią ten spokój idystans. Edyta tutaj jest świetną dziewczyna a nie rozdygotaną gwiazdą jak do tej pory w wywiadach. gratulacje. Piękna kobieta w dobrym i szczerym wywiadzie.

 6. Bardzo, bardzo dobry wywiad. rzadko ta Pani jest tak naturalna i szczera. Pan Marcin wywołał w Artystce najlepsze reakcje. On jest bardzo elegancki i na miejscy, chyba to powoduje, ze gwiazdy są grzeczne, otwarte i na najwyższym poziomie uwagi. Brawo! Chyba polubię Edytę Górniak, a nie przepadałam. Tu – jest cudowna.

 7. Pingback: Blue Café na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.