David Bowie is (KONKURS)

6 Sty

David Bowie to prawdziwa ikona, dziś nawet bardziej wpisująca się w kulturę popularną niż kiedykolwiek. Fantastyczna filmowa rejestracja wystawy o Bowie w rocznicę jego śmierci, która pobiła rekord popularności jeszcze przed jej otwarciem na dużym ekranie! – „David Bowie is” już 10 stycznia w Multikinie! A my mamy dla Was zaproszenia!

Filmowa rejestracja wystawy muzycznych memorabiliów Davida Bowie z londyńskiego Muzeum Wiktorii i Alberta. Widzowie wybiorą się w podróż po ekspozycji składającej się z ponad 300 pamiątek należących do artysty, które wybrano z ok. 75 tysięcy eksponatów: rejestracji koncertów i planów filmowych do teledysków, fotografii, projektów okładek albumów. Obok rysunków i rękopisów muzyka, obejrzeć będzie można projekty koncertowej scenografii przygotowanej na trasę promującą w 1974 album Diamond Dogs czy zaprojektowany przez Freddiego Burrettiego kosmiczny strój Ziggy’ego Stardusta, w którego wymyśloną postać wcielił się Bowie w 1972 oraz wykorzystane podczas trasy koncertowej w 1973 Aladdin Sane, kostiumy zaprojektowane przez Kansai Yamamoto. Wśród eksponatów z V&A nie zabraknie słynnych butów na obcasach wykonanych przez Thierry’ego Muglera czy charakterystycznego płaszcza z okładki Earthling, który zaprojektował Alexander McQueen. Dokument autorstwa Hamisha Hamiltona został zarejestrowany w ostatni dzień londyńskiej wystawy w 2013. Wystawę przygotowali Victoria Broackes i Geoffrey Marsh, którzy w filmie oprowadzają po zakątkach muzeum, szczegółowo analizując zbiory artysty.

Ceny biletów:

Bydgoszcz, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Zabrze:
– 23 zł bilet normalny,
– 22 zł bilet z kodem Facebook.

Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Sopot, Szczecin, Wrocław Arkady Wrocławskie:
– 25 zł bilet normalny,
– 22 zł bilet z kodem Facebook.

Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy:
– 28 zł bilet normalny,
– 22 zł bilet z kodem Facebook.

„David Bowie is” będzie można zobaczyć 10 stycznia o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Arkady, Zabrze, Łódź.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie do Multikina.

                              Wymień tytuły trzech filmów, w których zagrał David Bowie

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (10 stycznia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – DAVID BOWIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 stycznia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do Multikina.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.