Aż Sobie Zazdroszczę bycia fit (PATRONAT) (KONKURS)

31 Maj

Projekt Aż Sobie Zazdroszczę zaprasza na kolejne warsztaty – Aż Sobie Zazdroszczę bycia fit.
10 czerwca w godzinach 10:00–15:00 w Na Zdrowie – strefa fizjoterapii i treningu (ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 4/1, Gdynia). Dla naszych Czytelniczek mamy konkurs, w którym do wygrania są pojedyncze wejściówki.

W dobie social mediów, w których jedną z największych grup są fit trenerki i motywatorki, łatwo stracić głowę w temacie co jest zdrowe dla naszego ciała, a co nie? Wylewanie siódmych potów na siłowni? Leciutki trening, po którym nie czuć żadnego mięśnia? A może jeszcze coś innego?

Warsztaty rozpoczniemy od bezpłatnego wykładu o dobieraniu aktywności fizycznej dla dzieci. Następnie, od godziny 11:00, uczestnicy wezmą udział w zbilansowanym treningu pod okiem doświadczonego trenera i fizjoterapeutki z Na Zdrowie – strefa fizjoterapii i treningu, nauczą się medytacji w duchu mindfulness oraz poćwiczą podstawy samoobrony z trenerem Krav Maga Gdańsk – zapowiadają organizatorki.

Wszystkie Panie zaproszone są także na mini–wykład o tym, jak fizjoterapia, odpowiednie ćwiczenia i dieta mogą zmniejszyć bóle miesiączkowe.

Dobrego samopoczucia i energii dodadzą pyszne fit przekąski.

Jeśli jesteś mamą i chcesz przyjść na warsztaty ze swoją pociechą, to żaden problem – na dzieci czekać będzie specjalny pokój zabaw oraz opiekunka, która zajmie się najmłodszymi podczas całych warsztatów. Dla dzieci obowiązuje bezpłatne wejście.

Prosimy o zgłoszenia dzieci na adres e-mail: kinga@azsobiezazdroszcze.pl.

Wejściówka: 19 zł, dostępna na www.klubznizek.pl.

Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na pomoc w domu samotnej matki, prowadzona będzie także zbiórka ubrań zarówno dla samotnych mam, jak i ich dzieci. Ktokolwiek posiada zatem zbędną odzież, może przynieść ją na wydarzenie.

Aż Sobie Zazdroszczę to projekt społeczny, który powstał z potrzeby odkrycia równowagi pomiędzy beztroską a dbałością o siebie, nie tylko o swoje ciało, lecz również psychikę.
Każdy rok naszej działalności to warsztaty o różnej tematyce – zdrowym odżywianiu, sporcie i seksie. Finałem po każdym cyklu jest pokaz mody, podczas którego zbierane są pieniądze na walkę z rakiem oraz wsparcie osób cierpiących na nowotwory.

Ale Aż Sobie Zazdroszczę to nie tylko miłe spotkania – to także edukacja młodzieży z zakresu zaburzeń odżywiania oraz seksuologii, wspieranie działań charytatywnych, pomoc w domach samotnej matki i inne szczytne inicjatywy, które mają uświadomić, że każdy z nas może sobie zazdrościć.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj pojedynczą wejściówkę na warsztaty AŻ SOBIE ZAZDROSZCZĘ.

                                                       Jaki jest Twój sposób na bycie fit?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (7 czerwca) do godziny 12.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – AŻ SOBIE ZAZDROSZCZĘ. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są pojedyncze wejściówki na warsztaty AŻ SOBIE ZAZDROSZCZĘ.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 czerwca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są pojedyncze wejściówki na warsztaty AŻ SOBIE ZAZDROSZCZĘ.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.