Artur Sychowski w Młodym Byronie (KONKURS)

16 Mar

Artur Sychowski – utalentowany kompozytor młodego pokolenia, laureat prestiżowanych konkursów fortepianowych – wystąpi 22 marca w sopockiej kawiarni artystycznej Młody Byron. „Piano Impression” rozpocznie się o godzinie 19.00. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert! 

Artur Sychowski to pianista, kompozytor i improwizator, który nie zamyka własnej twórczości w sztywnych ramach muzyki klasycznej. Wszechstronność oraz otwartość na różne źródła inspiracji pozwalają mu w zaskakujący sposób eksperymentować z dźwiękami fortepianu, pobudzając wyobraźnię oraz otwierając na sztukę duszę i umysł słuchacza.

Ideą, która przyświeca twórczości Artura, jest „Impresja Serca”: przekonanie, że prawdziwą muzykę tworzy się przede wszystkim w oparciu o intuicję oraz emocje. Instrument jest dla artysty całym spektrum barw i energii, stanowi przedłużenie jego umysłu i wyobraźni. Zarówno autorskie utwory, jak i kompozycje klasyczne i jazzowe wzbogaca o improwizacje, dzięki którym każdy koncert wzrasta do rangi unikalnego wydarzenia.

Pomimo młodego wieku, Sychowski posiada bogate doświadczenie koncertowe, zdobyte dzięki występom we Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji i na Litwie. Jest autorem muzyki do emitowanego w TVP Kultura filmu „Centrum Świętego Jana”, do spektaklu teatralnego „Ożenek” oraz do projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce. Ponadto, artysta to stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce, Marszałka Województwa Pomorskiego i wielu organizacji pozarządowych.

Podczas koncertu, na którego odbiór z pewnością wpłynie szczególna atmosfera Dworku Sierakowskich, Artur zaprezentuje nowoczesne spojrzenie na muzykę oraz swobodę poruszania się pomiędzy różnymi gatunkami. Występ stanowić będzie unikalne połączenie autorskich kompozycji, improwizacji utworów klasycznych oraz improwizacji jazzowych.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w dniu wydarzenia w kawiarni artystycznej MŁODY BYRON (Dworek Sierakowskich, ul. Czyżewskiego 12, Sopot).

SYCHOWSKI BYRON PLAKAT

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

W którym roku Artur Sychowski zdobył I miejsce i nagrodę specjalną Ministerstwa Rosji w Konkursie Kaliningrad Jazz City?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (19 marca) do godziny 11.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – OH!Art. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 marca, do godziny 11.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.