Mistrzowie Świata we wsadach do kosza i młodzieżowi Mistrzowie Polski na jednym parkiecie – czas na finał turnieju Energa Basket Cup

4 Cze

Ponad 6000 zespołów z całej Polski stanęło w tym roku do rywalizacji w Energa Basket Cup. Już w ten weekend mistrzowie 16 województw, czyli 32 najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców, spotkają się w wielkim finale największego turnieju koszykówki dla młodzieży … Read More »

Półfinały w ORLEN Lidze. Atomówki w drodze po złoto

15 Kwi

Już w czwartek o 18:00 siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot rozpoczną zmagania półfinałowe w ORLEN Lidze. Ich rywalem w drodze do zapewnienia piątego ligowego medalu z rzędu będzie Polski Cukier Muszyna. Pierwsze półfinały zostaną rozegrane w ERGO ARENIE w czwartek … Read More »

Atomówki w drodze po Puchar CEV

7 Kwi

Już dziś o 18:30 czasu polskiego siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot rozpoczną rywalizację w finale Pucharu CEV. W rosyjskim Krasnodarze Atomówki zmierzą się z tamtejszym Dynamem i zrobią wszystko, by do Sopotu powrócić z jak najkorzystniejszym rezultatem. Mecz rewanżowy zostanie … Read More »

Młoda Liga Kobiet. Atomówki powalczą o złoto

19 Mar

Ostatni mecz w fazie finałowej w roli gospodarza i jednocześnie najważniejszy mecz sezonu dla młodych zawodniczek PGE Atomu Trefla Sopot. Wygrywając to spotkanie mogą sobie zapewnić mistrzostwo Młodej Ligi Kobiet, będąc tym samym pierwszym w historii mistrzem Polski. Zadanie jednak … Read More »