Granty na usługi doradcze dla MŚP

14 Sty

Do 29 stycznia 2021 roku małe i średnie przedsiębiorstwa mogą składać wnioski do programu SPEKTRUM, realizowanego przez Agencję Rozwoju Pomorza, o udzielenie grantu na zakup usług doradczych związanych z planami rozwojowymi firmy. W dobie pandemii, gdy brak jasnych perspektyw prowadzenia … Read More »

ZUS: Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony do końca ferii

28 Gru

Okres wypłaty dodatkowego zasiłku opiekuńczego został przedłużony od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. Można z niego skorzystać m.in. w przypadku zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły lub innej placówki, do której uczęszcza dziecko. Przysługuje on także, … Read More »

Dla kogo 100% chorobowego za niezdolność do pracy, kwarantannę i izolację?

14 Gru

Ubezpieczeni, których niezdolność do pracy, kwarantanna lub izolacja nastąpiła po zetknięciu z Covid-19 w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych mają prawo do zasiłku chorobowego na preferencyjnych zasadach. Dotyczy to osób zatrudnionych w podmiotach leczniczych (zarówno pracowników medycznych, jak i niemedycznych), … Read More »

Digital Youth Forum

3 Gru

Jak rozwiązywać problemy i aktywizować ludzi korzystając z nowych technologii? Jak nie dać się zwieść fake newsom? Jak tworzyć świat bez hejtu? To tylko kilka z długiej listy pytań, na które wspólnie będą szukać odpowiedzi uczestnicy Digital Youth Forum. To … Read More »