Kobiety w branży IT. Pora obalić stereotypy

12 Kwi

Ruszyły zapisy do trzeciej edycji Uniwersytetu Sukcesu. To profesjonalny i bezpłatny cykl szkoleń dla przyszłych programistek, digital marketerek, specjalistek od mediów społecznościowych oraz influencerek. Program jest skierowany do młodych kobiet, które dopiero wchodzą na rynek pracy i poszukują swojej drogi … Read More »

Młodzi projektanci poszukiwani

11 Mar

Przed młodymi projektantami kolejna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności oraz zdobycie nagrody pieniężnej. Już po raz dziesiąty Pomorski Park Naukowo-Technologiczny i Centrum Designu Gdynia wraz z redakcją ELLE Decoration organizują konkurs dla kreatorów oraz studentów i absolwentów szkół artystycznych „Młodzi … Read More »

Umieją to. Licealiści z Gdyni uczą… jak się uczyć

8 Mar

Zakuć, zdać i zapomnieć? W żadnym wypadku. Licealiści z Gdyni rozkręcają swój internetowy projekt, w którym uczą rówieśników sposobów efektywnej nauki. To mnemotechniki, metody rysunkowe i inne techniki, które mają pomóc w przyswajaniu wiedzy podczas nauki zdalnej. „Umiem to” to … Read More »

Marzec na obcasach

2 Mar

To propozycja dla kobiet, które chcą zadbać o swój rozwój zawodowy i osobisty, wykonywać pracę przynoszącą satysfakcję i zadowolenie. Zainteresowane panie mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach rozwojowych, omówić swoje pomysły na karierę z doradcami zawodowymi i skorzystać z profesjonalnego … Read More »

Wakacyjny Staż 2021 – rusza nabór fundatorów staży

1 Mar

Rozpoczęła się 19 edycja projektu Wakacyjny Staż. Zanim jednak studenci i absolwenci uczelni wyższych będą mogli zrealizować praktyki w wybranych firmach, konieczne jest znalezienie fundatorów staży, czyli firm, organizacji czy instytucji, które zdecydują się zatrudnić uczestników na określonych zasadach. W … Read More »