Studenci AMW drukują przyłbice

6 Kwi

Drukują i pomagają. Studenci oraz pracownicy naukowi z Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni również aktywnie włączyli się w akcję wsparcia dla szpitali w ramach walki z koronawirusem. Uruchomili drukarki 3D i cały czas w pocie czoła produkują plastikowe przyłbice, które … Read More »

Brawa dla pracowników ochrony zdrowia. Dołącz do akcji!

3 Kwi

Pracują na pierwszej linii frontu. Codziennie narażają siebie, aby jak najlepiej dbać o zdrowie i życie nas wszystkich. W tym trudnym czasie pracownicy ochrony zdrowia są szczególnie ważni. Dlatego rusza kolejna dedykowana im akcja wsparcia. Do udziału w niej zachęcają … Read More »

Falochron, czyli pakiet pomocowy Gdyni

3 Kwi

Gdynia w obliczu trudnej sytuacji wywołanej epidemią koronawirusa szuka dostępnych rozwiązań i wyciąga pomocną dłoń do tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Prezentujemy Falochron, czyli szeroki program pomocy mieszkańcom w czasie kryzysu. Składa się z kilku filarów – pierwszy z nich … Read More »

Wycinają maski dla lekarzy

2 Kwi

W Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym Gdynia powstają kolejne maski dla służb medycznych. Tym razem – wycinane laserowo. PPN–T nie przestaje wspierać służb medycznych w walce z koronawirusem. Właśnie udostępnił kolejny sprzęt: laserowy ploter, który posłuży do wycinania masek medycznych, które trafią do … Read More »

DzialajmyRazem.pl. Serwis ułatwiający przedsiębiorcom pomoc w ratowaniu życia

1 Kwi

Wiele firm przeżywa teraz najgorszy czas w swojej historii. Nie oznacza to jednak, że nie chcą już pomagać. Ciągle słyszymy o wielkich i małych gestach. Od korporacji, które przeznaczają miliony na wsparcie służby zdrowia, po lokale gastronomiczne oferujące darmowe posiłki … Read More »

Zamawiajcie lokalnie, by wspomóc trójmiejską gastronomię

31 Mar

Pizza, pierogi, burgery, makarony czy specjały kuchni azjatyckiej? Każdy z nas ma swoje ulubione dania, które chętnie zamawia będąc „na mieście”. Czy wiecie, że wiele z Waszych ulubionych restauracji bez Waszej pomocy nie przetrwa czasu epidemii? #ZamawiamLokalnie to ogólnopolska akcja, … Read More »