Weekendowa Strefa Aktywności przy Stadionie Energa Gdańsk

22 Lip

W każdą sobotę i niedzielę wakacji przy Stadionie Energa Gdańsk można aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. W najbliższy weekend organizator przygotował m.in. bezpłatne ogólnodostępne treningi z lekkoatletką Martą Krawczyńską.

Na mieszkańców i turystów odwiedzających w weekendy Stadion Energa Gdańsk od godziny 11:00 do 17:00 czekają liczne atrakcje. Ze stałych punktów programu wymienić można m.in. gry, zabawy i konkursy, dmuchańce oraz zajęcia sportowe. Jest też miejsce do odpoczynku i foodtrucki.

W najbliższy weekend w ramach Weekendowej Strefy Aktywności odbędą bezpłatne treningi z polską lekkoatletką, biegaczką długodystansową, dwukrotną medalistką mistrzostw Polski w biegu na 10 000 metrów – Martą Krawczyńską.


Marta Krawczyńska przygotowuje zawodników zarówno pod kątem techniki, sprawności, motoryki i siły. W konsekwencji pozwala to na osiąganie zdecydowanie lepszych wyników podczas zawodów. Marta Krawczyńska pomaga w rozwoju nie tylko sportowcom na poziomie amatorskim. Mimo, że główną grupą docelową  sportsmenki są biegacze, to warto podkreślić, że współpracuje także z jedną ze wschodzących gwiazd tenisa, a także zawodowymi piłkarzami i motocrossowccami. Motywacją do dalszego rozwoju dla Marty Krawczyńskiej jest nie tylko poprawa formy sportowej jej podopiecznych, ale również samopoczucia i własnej samooceny.

Treningi odbędą się w sobotę i niedzielę o godzinie 12:00. Nie obowiązują zapisy.

Więcej informacji o Weekendowej Strefie Aktywności i Fun Arenie wraz z informacjami o parkingu można znaleźć na stronie www.stadionenerga.pl.

Wydarzenie jest częścią akcji #CzasNaGdańsk i zostało objęte patronatem honorowym Prezydent Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz.

Fot.tyt.: Marta Krawczyńska/gdyniasport.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.