VI turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka

18 Cze

Już po raz szósty Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Biało–Zielony Sopot organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka. Rozgrywki odbędą się 20 czerwca br., podobnie jak w ubiegłym roku – na boisku MOSIRu Sopot przy ul. 23 marca 95 w Sopocie.

Jest to obiekt doskonale przystosowany do tego typu rozgrywek, ponieważ posiada m.in. pełnowymiarową trawiastą murawę i boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią. W turnieju wezmą udział uczniowie z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek wychowawczych. Wzorem lat ubiegłych turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw. „dzikich drużyn”. Rozgrywki odbędą się w 2 kategoriach – kategoria młodsza do lat 13, oraz kategoria starsza do lat 16. Zapisy odbywać się będą w dniu turnieju w godzinach 9-10 na stadionie. Na miejscu również zostanie przekazany regulamin oraz harmonogram rozgrywek. Dla wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w turnieju zostały przygotowane cenne nagrody oraz coś ciepłego do zjedzenia.

20 czerwca, zapisy od 9 do 10. Boisko Mosir Sopot ul. 23 marca 95. Zapraszamy wszystkich do przyjścia i dopingowania młodych piłkarzy, w planach wspólny grill i integracja! – zachęcają organizatorzy.

Sponsorzy: Volley Sport, Pizzeria Margarita oraz firma AKTS

Współorganizatorzy: MOSIR Sopot, Fundacja Obudź Nadzieję, Towarzystwo Sportowe Kamionka

Patronat: Lwy Północy, Radny Miasta Sopot – Wieczysław Augustyniak, Lechia.net

duff

Turniej jest współfinansowany ze środków miasta Sopot.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.