Trening Runmageddonu na Stadionie Energa Gdańsk

16 Sie

Takiego wydarzenia w Trójmieście jeszcze nie było. Jeden z Morderczych Treningów przygotowujących do Runmageddonu odbędzie się 18 sierpnia na największym piłkarskim stadionie Pomorza. Uczestnicy będą mieli okazję ćwiczyć swoją siłę i szybkość w miejscu, które zazwyczaj jest niedostępne dla kibiców, czyli na płycie stadionu. Sprawdzą także swoją siłę i charakter na morderczych podbiegach na trybunach i 200 metrowej tyrolce.

Obiekt, który wielokrotnie gościł Reprezentację Polski w piłce nożnej i gdzie odbywają się domowe spotkania Lechii Gdańsk oraz wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, teraz po raz pierwszy stanie się areną treningu przygotowującego do Runmageddonu. W treningu, który odbędzie się w sobotę, 18 sierpnia o godzinie 12:00, będzie mogło wziąć udział 60 osób. – Trening zostanie zróżnicowany w zależności od częstotliwości i intensywności uprawiania sportu przez uczestników. W wydarzeniu udział mogą wziąć zarówno początkujący jak i Ci, którzy regularnie uprawiają sport. Każdy może spodziewać się solidnego wycisku, który będzie przedsmakiem Runmageddonu – mówi Wojciech Dezydery Dardas, dyrektor Gdańskiego Runmageddonu.

Udział w treningu kosztuje 30 zł. Każdy uczestnik otrzyma voucher zniżkowy o wartości 20 zł do wykorzystania na zakup pakietu startowego na dowolną formułę Runmageddon Gdańsk. Zwyciężczyni i zwycięzca specjalnego challenge’u sprawnościowego zorganizowanego podczas treningu nagrodzeni zostaną 20% zniżką. Więcej informacji o treningu oraz formularz zapisów znaleźć można pod linkiem: bit.ly/2B8xIiO.

                                              >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Runmageddon w Gdańsku odbędzie się w dniach 15-16 września. Dla uczestników zostaną przygotowane zróżnicowane trasy: najkrótsza, 3-kilometrowa Intro (15+ przeszkód), nieco dłuższa, 6-kilometrowa Rekrut (30+ przeszkód) oraz 12-kilometrowa Classic (50+ przeszkód). Na najmłodszych czekać będzie formuła KIDS, specjalny bieg przeszkodowy dla dzieci w wieku 4-11 lat. Więcej informacji o Runmageddonie Gdańsk znaleźć można na: bit.ly/2LIN0LJ.

Fot.tyt.: Stadion Energa Gdańsk.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.