Trener Andrea Anastasi odchodzi z Trefla Gdańsk

10 Kwi

W czwartek 11 kwietnia o godzinie 18.00, w sali treningowej Ergo Areny, odbędzie się mecz siatkarzy Trefla Gdańsk z kibicami. Spotkanie będzie okazją do pożegnania trenera Andrei Anastasiego, który opuszcza Gdańsk po pięciu latach prowadzenia drużyny Trefla.

Pod wodzą Włocha Trefl wywalczył m.in. srebro (2015) i brąz (2018) mistrzostw Polski, dwukrotnie zdobył Puchar Polski oraz Superpuchar. Dwukrotnie grał w Lidze Mistrzów – w 2016 roku zakwalifikował się do czołowej dwunastki, a w tym sezonie awansował do ćwierćfinału, w którym stoczył heroiczne boje z rosyjskim Zenitem Kazań, najlepszym zespołem na świecie. W Gdańsku było 2:3, w Kazaniu 3:2, złotego seta wygrał Zenit.

Mecz towarzyski zaplanowany jest na czwartek 11 kwietnia o godzinie 18.00 w sali treningowej Ergo Areny (wejście C1). Naprzeciw siebie staną drużyny, w skład których wejdą zawodnicy Trefla i kibice. Jednym z sędziów będzie trener Anastasi, a wspomagać go będą pozostali członkowie sztabu szkoleniowego.

Gdańsk. Mecz Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn. Nz. Trener Trefla Andrea Anastasi.

Kibice będą mogli zdobyć pamiątkowe autografy, porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z zawodnikami i trenerami Trefla. Wydarzenie jest świetną okazją aby podziękować Anastasiemu za jego pięcioletnią pracę i sukcesy jakie odnosiła drużyna Trefla pod jego skrzydłami. Wstęp na imprezę jest darmowy.

Fot.tyt.: 058sport.pl.


Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.