Runmageddon wraca nad morze. Ponad 4000 uczestników powalczy na wymagającym terenie w Gdyni Orłowo

21 Mar

W dniach 8-9 kwietnia 2017 r. już po raz trzeci w ostatnich latach Runmageddon zawita do Gdyni. Ponad 4000 uczestników z całej Polski zmierzy się z trasą Runmageddon w formule Rekrut (6 km + 30 przeszkód). Z kolei blisko 300 najmłodszych śmiałków wystartuje w formule Kids. Na uczestników czekać będzie nowa przeszkoda – Żuraw. Będzie się działo!

Fani biegów przeszkodowych jeszcze dobrze nie ochłonęli po zimowym Runmageddonie
w Ełku, a już cykl ekstremalnego biegania i przygody przenosi się nad morze. Podczas pierwszej, kwietniowej edycji, uczestnicy testować będą swoją siłę i charakter na nadmorskich oraz leśnych terenach Gdyni Orłowo.

Inżynierowie Runmageddonu jak zawsze dołożyli wszelkich starań, żeby nowa przeszkoda zaskoczyła uczestników. Na gdyńską trasę Rekruta zawita – Żuraw. Pierwsza taka konstrukcja, na pewno spodoba się miłośnikom chodzenia po linie.

Runmageddon Gdynia 2016

Już po raz trzeci organizujemy Runmageddon w Gdyni. Po dotychczas rozegranych tutaj biegach otrzymaliśmy wiele pozytywnych sygnałów na temat tras w bardzo ciekawym, mającym swój niepowtarzalny klimat terenie. Fanów biegów ekstremalnych, którzy na Runmageddon Gdynia przyjadą z całej Polski czeka niezwykłe doświadczenie. Serdecznie zapraszam również kibiców, dla których także przygotowaliśmy wiele atrakcji, a najmłodsi będą mogli się sprawdzić w specjalnie dla nich przygotowanym Runmageddonie Kids! – powiedział Jaro Bieniecki, prezes Fundacji Runmageddonu.

Tak duże zainteresowanie Runmageddon Gdynia zaskoczyło nawet organizatorów. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca do sprawdzenia się w ekstremalnym biegu z przeszkodami. Organizatorzy zachęcają wszystkich śmiałków, nie warto się zastanawiać, warto się zmobilizować i wspólnie ustanowić nowy rekord podczas biegu Runmageddon Gdynia.

Runmageddon Gdynia 2016

Na kibiców poza możliwością dopingowania swoich bliskich i znajomych będzie czekać szereg atrakcji. W miasteczku Runmageddon Gdynia organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.

O biegu Runmageddon (www.runmageddon.pl)

Runmageddon (RMG) to największy cykl biegów przeszkodowych w Polsce i jeden z liderów rynku europejskiego. Odbywa się w 17 lokalizacjach rocznie a w 2016 r. udział w nim wzięło ponad 35.000 uczestników. Runmageddon to także dynamiczna, silna i prestiżowa marka z pogranicza aktywności fizycznej i lifestyle’u. Dla uczestników oferuje niezapomniane przeżycia i doznania w błocie, ogniu, wodzie, pod zasiekami i na przeszkodach.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.