Piłka nożna dla amatorów: Salos Liga

30 Sie

Ostatnie dwa wieczory spędziłem przed telewizorem. Niestety. Po raz kolejny polskie kluby piłkarskie pokazały swoją niemoc. A miało być tak pięknie i po latach powrót do elitarnej Ligi Mistrzów. Po niektórych wyczynach piłkarzy Legii i Śląska z pewnością wielu kibiców pomyślało – tak, to i ja bym potrafił zagrać. I właśnie dla takich osób – futbolowych amatorów, stworzono Go For Fun Salos Ligę.

Najdłuższa historia, wielu znanych piłkarzy w kadrach oraz co najważniejsze wspaniałe emocje w dwóch ligach. Salos Liga to największa amatorska liga piłkarska w województwie pomorskim. Tegoroczna, już dwudziesta edycja, jak dotychczas przyciągnęła na start dwadzieścia cztery zespoły, które będą rywalizowały w Ekstralidze oraz w I lidze. Sezon rozpocznie się w weekend 14-15.09.2013.

Okres zapisów trwa do 07.09.2013 roku do godziny 23:59. Dwa dni później w sali konferencyjnej Salos odbędzie się ostateczne zebranie wszystkich kapitanów lub właścicieli drużyn, na którym zarządcy ligi przedstawią terminarz rozgrywek oraz rozlosują pary I rundy Pucharu Ligi.

Relacje ze spotkań ligowych, zdjęcia, statystyki oraz najpiękniejsze bramki znajdą się na oficjalnej stronie internetowej ligi – http://www.salosgdansk.pl/

3 Replies to “Piłka nożna dla amatorów: Salos Liga

  1. Panie „Piłkarz” żenadą jest wchodzenie na każdy portal gdzie opisywana jest liga Salos i pisanie głupot promując co za tym idzie swoją ligę wiem, że za to Ci płacą, ale to jest ŻAŁOSNE!

  2. Zdecydowanie największa liga gdyż ma największe tradycję plus gra się w niej po jedenastu a takich drugich rozgrywek nie ma. Obecnie w 24 zespołach zgłoszono po 23 zawodników czyli łącznie 552 zawodników, czy w jakiejś innej amatorskiej lidze gra ich aż tylu?

    Inne ligi graja na małych boiskach po sześciu, różnica jest wielka no i praktycznie całkiem inna dziedzina sportu orlik – futsal a z drugiej strony pełen wymiar w Salosie.

  3. Proszę o większą staranność w pisaniu artykułów… to nie prawda jest, że „Salos Liga to największa amatorska liga piłkarska w województwie pomorskim”… na Pomorzu są trzy większe ligi od rozgrywek Salos!!! Z kolei prawdą byłoby (bo nie zostało to napisane), że Salos Liga jest najstarszą amatorską ligą piłkarską w województwie pomorskim.

    powodzenia w dalszych tekstach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.