Odliczamy godziny do gali Time of Masters 2015 w Sopocie

16 Sty

Sopocka Hala 100-lecia po raz kolejny zagości w swoich progach zawodników MMA i K1. Latem obserwowaliśmy walki podczas Fight Exclusive Night, a już w sobotę (17.01) o godzinie 18.00 rozpocznie się tam gala Time of Masters 2015. Zapowiada sie świetne widowisko z niesamowitą oprawą i walkami w oktagonie. Oficjalne afterparty po gali odbędzie się w Dream Clubie.

Organizatorzy reklamują swoją imprezę hasłem „Pierwsza Krew”. Nazwiska zawodników, których będzie można zobaczyć w trakcie trwania gali świadczą o wysoko postawionej poprzeczce, ale czy rzeczywiście gala będzie krwawym pojedynkiem współczesnych gladiatorów? Przekonajcie się sami! Sportowe emocje na najwyższym poziomie gwarantowane. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18.00.

W trakcie Time Of Mastrers 2015 odbędzie się 12 pojedynków – 10 zawodowych oraz 2 amatorskie. W oktagonie zobaczymy m.in. najlepszych zawodników z Gdyni i  Gdańska. W walce wieczoru kibice zobaczą Oskara Piechotę, niepokonanego zawodnika wagi średniej, który przez wielu ekspertów jest uważany za olbrzymią nadzieję polskiego MMA. W formule K-1 pojedynek stoczy Michał Wlazło, który w 2014 roku był znany z występów na galach FEN 4 i KOK WGP w Gdańsku. W wadze lekkiej swoje umiejętności zaprezentuje natomiast Jacek Kreft z klubu Mad Dogs Gdynia. Szczegóły dotyczące pojedynków znajdują się na Karcie Walk zamieszczonej poniżej.

time of masters2015-plakat

Wejściówki w cenie od 50 do 140 zł do nabycia poprzez stronę internetową oraz w następujących punktach sprzedażowych: LORD – Sklepy AlkoholoweMMA FIGHT CLUB GDYNIA MAD DOGS i SUNRISE STUDIO w Żukowie. Zakup biletów będzie także możliwy w dniu wydarzenia, w kasach sopockiej Hali 100-lecia.

Oficjalne afterparty po gali odbędzie się w sopockim klubie Dream Club.Zapraszamy wszystkich uczestników, gości i zawodników oraz sympatyków na oficjalne After Party w najbardziej prestiżowym i najsłynniejszym klubie nocnym w Sopocie – zachęcają do udziału w imprezie organizatorzy. 

afterparty-timeofmasters-2015

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “Odliczamy godziny do gali Time of Masters 2015 w Sopocie”

  1. Pingback: Zobacz najlepsze momenty gali Time of Masters 2015 w Sopocie (WIDEO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.