Morderczy Trening Runmageddon

14 Mar

Już w najbliższą sobotę, 17 marca 2018 r. na granicy sopockiej plaży i Parku Północnego, przy alei F. Mamuszki 14, odbędzie się Morderczy Trening Runmageddon dla dzieci i dorosłych.

Do kolejnej edycji biegu w Trójmieście, który odbędzie się w dniach 21–22 kwietnia br. pozostał nieco ponad miesiąc. Dlatego warto skorzystać ze zbliżającego się treningu, aby jak najlepiej przygotować się do startu. Dzięki uprzejmości Zatoki Sztuki – przestrzeni kulturalno–artystycznej Sopotu – dla uczestników treningu przygotowane będą ciepłe napoje, przebieralnie oraz miejsce na Biuro Zawodów.

To już siódmy trening przygotowujący do kwietniowego eventu. Będzie bazował na ćwiczeniach wytrzymałościowych oraz sprawnościowych.Prowadzony będzie przez weteranów Runmageddonu, którzy pokażą, jakie ćwiczenia należy wykonywać, żeby odpowiednio przygotować się do ekstremalnego wysiłku i niecodziennej przygody. Serdecznie zapraszam do aktywnego wypoczynku mieszkańców Trójmiasta i okolic. To świetna okazja,szczególnie dla osób jeszcze niezdecydowanych, żeby mogli na własne oczy przekonać się, że w Runmageddonie może wziąć udział każdy, kto lubi sport i nie boi się nowych wyzwań –zachęca Dyrektor Eventu, Wojciech Dezydery Dardas.

Otwarty Trening – Molo w Brzeźnie

Trening dla dorosłych, rozpocznie się o godzinie 12:00, a o 13.30 dla dzieci w wieku 4–11 lat. Uczestnicy zmierzą się z przeszkodami Runmageddonczyków: „porodówką, gdzie przeciskać się będą między ściśle ułożonymi oponami; „zasiekami” – czyli siecią z kolczastych drutów; „żoną rybaka” – w której poczują się, jak ryba złapana w sieć; „koszmarem Wulkanizatora” – stertą porozrzucanych opon, które trzeba będzie przeskoczyć. Trening pozwoli poczuć smak prawdziwego ekstremalnego biegu i emocji, które jemu towarzyszą.

Szczegółowe informacje o zapisach na trening dostępne są na stronie Organizatora: runmageddon.pl i jego fanpage’u.

Fot.tyt.: Morderczy Trening Skansen Grodzisko Sopot.

 Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.