Morderczy trening na trampolinach w Gdyni

24 Cze

Już w najbliższą sobotę w największym w Europie parku trampolin JUMPCITY Gdynia odbędzie się morderczy trening przygotowujący do startu w ekstremalnym biegu przeszkodowym Runmageddon. Chętni będą pracować nad skocznością oraz kondycją oraz próbować swoich sił w pokonywaniu m.in. ponad 2 metrowej ściany. Zapisy na trening trwają na stronie internetowej.

Organizatorzy Runmageddonu oraz JUMPCITY – Park Trampolin zapraszają fanów ekstremalnej zabawy do udziału w wyjątkowym treningu na trampolinach. Uczestnicy zajęć będą ćwiczyć zmysł równowagi, kondycję oraz skoczność przy minimalnym obciążeniu stawów. Umiejętności te przydadzą się przy okazji pokonywaniu przeszkód podczas zawodów Runmageddon Classic, które odbędą się 5 września na terenie sopockiego Hipodromu. Atrakcją sobotniego treningu będzie przeskakiwanie przy pomocy trampoliny ponad 2 metrowej ściany, a także pokonywanie przeszkody na linie w stylu legendarnego Indiany Jonesa!

Organizatorzy przygotowali dla chętnych 48 miejsc. Trening odbędzie się w dwóch seriach, po 24 osoby. Pierwsza seria rusza o godzinie 9:00, następna o 10:00 i trwać będą 45 minut. Trening jest płatny i kosztuje 10 złotych dla osób które zapisały się na Runmageddon, dla pozostałych uczestników koszt to 20 złotych. Zapisy odbywają się na stronie i decyduje kolejność opłat.

jump
Trening na trampolinach w JUMPCITY to nietypowy, ale świetny sposób, aby przygotować się do ekstremalnego biegu przez przeszkody. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza tych zainteresowanych startem we wrześniowym Runmageddonie Classic. Na pewno warto zmierzyć się wcześniej z przeszkodami, które zawodnicy napotkają na trasie tego biegu. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego radzę już teraz zajrzeć na stronę Runmageddonu, aby zarezerwować swoje miejsce na tym wyjątkowym treningu – powiedział Krzysztof Żmijewski, dyrektor Runmageddon Sopot.

Runmageddon to bieg na ekstremalnym torze przeszkód, na którym czekają na startujących takie przeszkody jak błoto, woda, ogień, lód, skośne i pionowe ściany, zasieki i inne atrakcje. 5 września Hipodrom Sopot będzie gospodarzem trzeciej już imprezy z cyklu Runmageddon. Tym razem zawody odbędą się w formule to formuła Classic, czyli 12km + 50 przeszkód.

O biegu Runmageddon
Runmageddon to największy cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody w Polsce. Organizatorami imprezy jest m.in. działające od 2005 roku Stowarzyszenie OTK Rzeźnik znane z organizacji m.in. Biegu Rzeźnika – górskiego ultramaratonu na dystansie 80km oraz Maratonu Bieszczadzkiego.

Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.

Fot.tyt.: JUMPCITY

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.