MOLO: Summer Fit Fest

16 Lip

Już 18 lipca w Sopocie odbędzie się jednodniowy festiwal sportowy Summer Fit Fest! Od godziny 10:00 rozpoczynają się ogólnodostępne treningi na świeżym powietrzu. Festiwal organizowany jest z myślą o wszystkich, którzy tego dnia postanowią sprawdzić swoją sportową formę!

W wydarzeniu wezmą udział wykwalifikowani trenerzy z całej Polski, kadra naprawdę zapowiada się imponująco:
Klaudia Bembenik BOOTY BUILDING WORKOUT – czyli trening, który pójdzie Wam w pośladki jak żaden inny. Marzycie o okrągłej pupie – ten punkt programu jest właśnie dla Was! Klaudia stworzyła autorski program do budowania pośladków, a jeśli odwiedzicie jej profil na instagramie @bembenikklaudia zrozumiecie, że efekty są GWARANTOWANE!

Cząstka skacze i Kass_kass91 – Power Jump: nic tak nie dodaje energii jak dobry beat i wysokie loty, a właśnie tym jest trening na trampolinach! Cząstka, to odważna i silna dziewczyna, Kass-Kass jest pełnym optymizmu i wrodzonego uroku fitness freakiem – obie te kobietki łączy miłość do sportu i 155 cm wzrostu, ale na trampolinach dadzą Wam mega energetyczny wycisk. Let’s bounce!

Krawczyk Ewelina Fit – trening Power Mama: fanka funkowych beatów, i totalnie zakręcona trenerka. Na codzień mama małego Antka, obdarzająca go czułą miłością oraz energetyczna trenerka z własny, sprawdzonym programem Power Mama, który pomaga kobietom wrócić do formy po ciąży. Wielkie serce i dynamiczne mięśnie gwarantują pozytywny wycisk!

Way of Blonde (myfitness.pl )– Power Combat: Karolina prowadzi podwójne życie – z jednej strony jest spełniającą się w mediach, wschodzącą gwiazdą internetu jako Way of Blonde, z drugiej solidnie wytrenowaną, utytułowaną maszyną kickbokserską. To właśnie jej drugie oblicze wyciśnie z Was siódme poty i zaprezentuje wstęp do świata sztuk walki w rytmie rockowych hitów.

Tomasz Mrozowicz (CityFit) – TBC – Total Body Conditioning aka Tomek Będzie Cisnął- czyli absolutny, fitnessowy klasyk dający maksymalny sportowy wycisk i powodujący uśmiech od ucha do ucha!

Magdalena Mania – Trener personalny & Instruktor fitness (CityFit) – Tabata w wyjątkowo kobiecym wydaniu. Jednak niech nie zmyli Was zmysłowość tego stwierdzenia! Magda nie pozwoli Wam ominąć choćby jednego powtórzenia. To będzie prawdziwy fit wycisk!

!!!UWAGA!!!

Ilość miejsc na treningach ograniczona! Zapisując się na treningi na sopot.cityfit.pl gwarantujecie sobie pewne miejsce na wybranym treningu oraz startowy pakiet gadżetów od CityFit i Gym Hero!!!! Zapisy na stronie sopot.cityfit.pl.

W harmonogramie następujące zajęcia:

10:00–11:00 CZĄSTKA + KASS KASS – POWER JUMP
11:15–12:15 EWELINA KRAWCZYK – POWER MAMA

12:30–13:30 TOMASZ MROZOWICZ + MAGDALENA MANIA (CityFit) – TOTAL BODY CONDITIONING
13:30–14:45 Katarzyna Rodzik- Maliszewska, Małgorzata Flis – POSING TIME
15:00–16:00 CZĄSTKA + KASS KASS – POWER JUMP
16:15–17:15 KLAUDIA BEMBENIK – BOOTY BUILDING WORKOUT
17:30–18:30 KAROLINA BRZUSZCZYŃSKA – POWER COMBAT
18:45–19:45 MAGDALENA MANIA (CityFit) – TABATA
20:00–21:00 TOMASZ MROZOWICZ – TOTAL BODY CONDITIONING

Prócz treningów w trakcie wydarzenia zaplanowany jest również konkurs gracji prowadzony przez utytułowane zawodniczki federacji IFBB Katarzynę Rodzik-Maliszewską oraz Małgorzatę Flis ze szkoły Posing Time.

Pierwszy w historii konkurs gracji z duszą body positive prowadzony przez super kobiety ze szkoły Posing Time czyli Kasia Rodzik Maliszewska Fitness i Małgorzata Flis IFBB PRO Bikini Fitness!!!

PANEL DYSKUSYJNY – z Gosią i Kasią. Dziewczyny opowiedzą, co tak naprawdę zyskasz próbując swoich sił w sportach sylwetkowych! Czy na pewno chodzi tylko o puchar, czy za długimi przygotowaniami kryje się znacznie więcej korzyści? Dowiecie się tego, biorąc udział w ogólnodostępnym panelu!

WARSZTATY – oczywiście sam posing w roli głównej, ale również trening gracji i poruszania się w trakcie zawodów – bezcenne rady kobiet, które na senach sportów sylwetkowych zjadły zęby i chcą przekazać Wam swoje doświadczenie – na warsztaty obowiązują osobne zapisy pod adresem: szkolenia@posingtime.pl.

KONKURS GRACJI BODY POSITIVE – Marzysz o starcie w debiutach? A może po prostu chcesz spróbować swoich sił i sprawdzić charakter wychodząc na scenę i pokonując naturalną tremę? Zawody sylwetkowe Posing Time na Summer Fit Fest posłużą zdobyciu niezbędnego doświadczenia scenicznego, pozwolą oswoić się z publicznością i oceną sędziowską – wszystko z przymrużeniem oka na formę i skupieniem na gracji, wdzięku i kreatywności! Spróbuj swoich sił – zapisy na zawody pod adresem: szkolenia@posingtime.pl.

Organizatorzy przewidzieli również masę dodatkowych atrakcji – głównie konkursy sprawnościowe i sportowe z nagrodami od partnerów i sponsorów wydarzenia, a także strefę relaksu.

Organizatorami wydarzenia są: CityFit.pl oraz GymHero.eu.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.