Mistrzostwa Świata fitness

21 Lis

24-25 listopada 2018 odbędzie się niezwykłe sportowe widowisko:Mistrzostwa Świata fitness Fit-kids& fitness aerobic – V Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak, które odbędą się w Gdańsku w Amber Expo w Gdańsku podczas Targów Gra i zabawa. 

Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF Poland (World Fitness Federation) jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.

Na wydarzenie do Polski przyjadą najbardziej utalentowani zawodnicy z różnych krajów m.in. Chorwacja, Serbia, Niemcy, Białoruś, Cypr i inni, którzy będą rywalizować o tytuły Mistrzów Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic w kategoriach wiekowych w solo, duetach, trio i formacjach. W związku z tak szybkim rozwojem tej dyscypliny i liczną grupą zawodników, w 2017 roku został wprowadzony nowy przepis, który pozwoli na wyłonienie zwycięzców dodatkowo z podziałem na dwie kategorie: A (zawodnicy startujący w zawodach powyżej 3 lat) oraz B (zawodnicy startujący w zawodach poniżej 3 lat). Będą to najwyższe rangą międzynarodowe zawody w tej dyscyplinie organizowane na licencji World Fitness Federation.

Dodatkowym atutem jest fakt, że zawody odbywają się podczas Tragów GRA I ZABAWA, którym towarzyszy bogaty program o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, spotkania autorskie, bitwy i warsztaty komiksowe, turnieje gier planszowych i wiele innych atrakcji. Połączenie sił Tragów oraz zawodów w Fitness FIT-KIDS gwarantuje ponad 10.000m2 świetnej zabawy!

HARMONOGRAM:

24.11.2018 sobota
►12:00 – START / 17:00 – Oficjalna Dekoracja Zawodników
Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic kategoria „B” (zawodnicy trenujący poniżej 3 lat)
►16:00 – Inne Formy Tańca / 17:00 Oficjalna Dekoracja Zawodników

25.11.2018 niedziela
►09:30 – START / 11:30 – Oficjalna Dekoracja Zawodników
Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic kategoria „A” (zawodnicy trenujący powyżej 3 lat)
►13:30 – START / 16:00 – Oficjalna Dekoracja Zawodników
V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak (zawody Ogólnopolskie)

Więcej szczegółów na stronie: www.akademiafitness.eu/worldchampionship2018.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.