Mecz Anglia – Islandia na kinowym ekranie (KONKURS)

25 Cze

Weź udział w naszym konkursie i obejrzyj mecz Anglia–Islandia na kinowym ekranie w Multikinie!

Coca-Cola i Multikino Polska mają zaszczyt zaprosić wszystkich spragnionych sportowych emocji do wspólnego oglądania meczów UEFA EURO 2016. 27 czerwca o 21:00 każdy będzie mógł obejrzeć w Strefie kibica Coca-Cola na wielkim ekranie mecz Anglia–Islandia. Wystarczy zakupić specjalny Zestaw Kibica w cenie 29,90 zł. W jego skład wchodzą: napój 0,7l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz gadżet piłkarski. Do każdego zestawu jest dodawane także darmowe jednoosobowe zaproszenie do Strefy kibica Coca-Cola. Zaproszenie można wymienić w kasie biletowej na bezpłatną miejscówkę na wybrany przez siebie mecz UEFA EURO 2016. Już dziś można zarezerwować miejsce na sali kinowej przez stronę www.multikino.pl.

Miejscówki w Strefie kibica Coca-Cola można wygrać również w konkursach na Fan Page’u Multikino Polska na Facebooku.

Strefy kibica Coca-Cola działają w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Warszawa Złote Tarasy, Zabrze.

UEFA EURO 2016_PLAKAT

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie, wygraj podwójne zaproszenie i zobacz mecz Anglia – Islandia na wielkim ekranie w Strefie Kibica Coca-Cola w Multikinie!

Kiedy w reprezentacji Anglii zadebiutował Wayne Rooney?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (27 czerwca) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ANGLIA–ISLANDIA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wiadomości wylosowani spośród e-maili zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 czerwca, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do trójmiejskich, wyznaczonych przez sponsora kin sieci Multikino.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.