Letnia Strefa Runmageddon na PGE Stadionie Letnim w Gdańsku!

7 Lip

Już od 15 lipca na PGE Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie uruchomiona zostanie Letnia Strefa Runmageddon, największego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami. Przez cały okres wakacyjny będzie można codziennie, bezpłatnie trenować na oryginalnych przeszkodach Runmageddonu. W wybrane weekendy odbywać się będą Otwarte Treningi Runmageddonu pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a dwukrotnie zorganizowane zostaną Ekstremalne Zawody!

Letnia Strefa Runmageddon to miejsce, w którym będzie można poćwiczyć pokonywanie przeszkód oraz spróbować swoich pierwszych sił z Runmageddonem. W ramach niej, zostaną ustawione trzy tory ze specjalnymi przeszkodami umożliwiające trening, zabawę i wzajemną rywalizację. Na uczestników czekać będą m.in. pionowe ściany, schody, poręcze, liny do wspinania, trelinki, hope to rope czy harfa. Strefa zostanie przygotowana tak by mogli z niej korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani fani Crossfitu i biegów z przeszkodami.

Runmageddon to największy cykl ekstremalnych biegów z przeszkodami w Polsce, a PGE Stadion Letni to największy obiekt sportowo-rozrywkowy nad polskim morzem. Nasza współpraca jest naturalnym połączeniem – wspólnie propagujemy spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny i ciekawy. Bardzo się cieszę, że zarówno rekreacyjnie uprawiający sport, jak i Ci bardziej zaawansowani, będą mieli okazję poćwiczyć na naszych przeszkodach w tak wspaniałych warunkach – powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Letnia Strefa Runmageddon wystartuje 15 lipca. Tego dnia o godzinie 14:00 odbędzie się pierwszy Otwarty Trening Runmageddonu. Kolejne będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 14:00-16:00, za wyjątkiem 22-23 lipca i 12-13 sierpnia kiedy odbędą się Ekstremalne Zawody Runmageddonu. W pozostałe dni, Strefa będzie dostępna dla wszystkich chętnych. Zapisy na treningi i zawody będą prowadzone poprzez stronę www.runmageddon.pl w zakładce treningi.

Przez cały okres wakacyjny oferujemy miejsce gdzie codziennie, bezpłatnie mogą trenować zarówno początkujący i zaawansowani zawodnicy na profesjonalnym sprzęcie. Udało nam się stworzyć niepowtarzalne miejsce gdzie można trenować w zasadzie większość dyscyplin sportu. Po raz pierwszy odbędą się też zawody w unikalnej formule na torze Runmageddonu  – powiedział Jakub Popławski, operator strefy.

Po zamknięciu Letniej Strefy Runmageddon do Trójmiasta zawita kolejna edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami. W dniach 9 i 10 września uczestnicy będą mogli wystartować w formułach Intro (3 km i 15+ przeszkód), Rekrut Dzienny i Nocny (6 kilometrów i 30+ przeszkód), Classic (12 kilometrów i 50+ przeszkód), oraz specjalnej wersji dziecięcej Runmageddon Kids. Więcej na www.runmageddon.pl .

Harmonogram Letniej Strefy Runmageddon:
1) Codziennie od 15 lipca do 27 sierpnia przez całą dobę (z wyłączeniem godzin treningów i zawodów) możliwość korzystania indywidualnego
2) Otwarte Treningi Runmageddon (od godz. 14.00- 16:00):
 15–16 lipca
29–30 lipca
5–6 sierpnia
19–20 sierpnia
26–27 sierpnia
3) Ekstremalne Zawody Runmageddon:
22–23 lipca zawody otwarte (w godzinach 10:00-16:00)
12–13 sierpnia finał.

Fot.tyt.: PGE Stadion Letni.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.