Jatomi Challenge, czyli pojedynek mistrzów

26 Maj

Już 31 maja w Jatomi Fitness Klif w Gdyni odbędzie się ostatni z czterech sportowych pojedynków, do których staną zawodowi sportowcy i internetowe gwiazdy znane z zamiłowania do fizycznej aktywności. W finałowym starciu pierwszego w Polsce live fitness show zmierzą się: blogerka fitness Małgorzata Kędzierska („Szpilki na siłowni”) i zawodowy sportowiec – Tomasz Sordyl, mistrz wspinaczki.

Challenge poprowadzą internetowe gwiazdy sportu – Fit Lovers, czyli energetyczny duet, któremu nie straszne jest żadne wyzwanie!

Tego dnia wstęp do Jatomi Fitness Klif jest bezpłatny!

Jatomi Challenge to sportowe wyzwanie, w którym naprzeciw siebie stają profesjonalni zawodnicy i sportowi celebryci. W przygotowanych specjalnie dla nich „pojedynkach” muszą zmierzyć się ze sobą w różnych konkurencjach. Żaden z uczestników nie spodziewa się co go czeka i może polegać tylko na własnej kondycji. Dodatkową dawkę adrenaliny gwarantuje fakt, że zawody transmitowane będą na żywo na Facebooku – jest to pierwszy w Polsce live fitness show.

Już 31 maja w Jatomi Fitness Klif naprzeciw siebie staną: blogerka fitness Małgorzata Kędzierska („Szpilki na siłowni”) i zawodowy sportowiec – Tomasz Sordyl, mistrz wspinaczki i uczestnik programu Jatomi Champions.

To już ostatni odcinek serii spektakularnych pojedynków w ramach akcji Jatomi Challenge. Premierowy show odbył się 10 maja w Warszawie, gdzie w Jatomi Fitness Złote Tarasy Michał „Owca” Owczarzak z youtube’owego kanału Warszawski Koks zmierzył się z profesjonalnym zawodnikiem Kettlebell, Marcinem Filipiakiem. W kolejnych odsłonach zmierzyli się ze sobą trener personalny Łukasz „Luka” Trochonowicz i Mistrz Świata kickboxingu Konrad Kłusek (17 maja w Krakowie) oraz kite-surfer Jacek Gadzinowski i karateka Kuba Baron (24 maja we Wrocławiu)

Fit Lovers

Transmisja LIVE tego wydarzenia rozpocznie się już o godz. 19:00 na fanpage’u Jatomi Fitness na Facebooku: www.facebook.com/JatomiFitnessPolska.

Spotkanie poprowadzi popularny duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – trenerzy, motywatorzy i propagatorzy zdrowego stylu życia.

Nasza akcja ma na celu nie tylko promowanie aktywnego, a przez to też zdrowego stylu życia, ale również pokazanie, ile radości i pozytywnej energii łączy się ze zdrową, sportową rywalizacją i współzawodnictwem – mówi Pamela Stefanowicz z duetu Fit Lovers, prowadząca Jatomi Challenge. – Wszystkie ćwiczenia, z jakimi zmierzą się uczestnicy wyzwania Jatomi dobraliśmy w taki sposób, żeby wynik pojedynku nie był przesądzony aż do ostatniej sekundy.

Profesjonalni sportowcy, którzy zmierzą się z gwiazdami to uczestnicy inicjatywy Jatomi Champions – programu wsparcia treningowego dla młodych, zdolnych sportowców reprezentujących Polskę na międzynarodowych zawodach.

Każda relacja live obejmuje sportowy challenge oraz wywiady z uczestnikami.
Podejmij wyzwanie Jatomi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.