Gala Time of Masters 2015 w Sopocie (KONKURS)

3 Sty

Już 17 stycznia o godzinie 18.00 w sopockiej Hali 100-lecia rozpocznie się gala Time of Masters 2015 – PIERWSZA KREW. Zapowiada sie świetne widowisko z niesamowitą oprawą i walkami w oktagonie. Trójmiejska publiczność będzie kibicować takim zawodnikom jak: Oskar Piechota, Jacek Kreft, Michał Wlazło, Basia Nalepka, Akop Szostak czy Alan Kalski. Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na to emocjonujące wydarzenie sportowe! 

W trakcie Time Of Mastrers 2015 odbędzie się 12 pojedynków – 10 zawodowych oraz 2 amatorskie. W oktagonie zobaczymy m.in. najlepszych zawodników z Gdyni i Gdańska. W walce wieczoru kibice zobaczą Oskara Piechotę, niepokonanego zawodnika wagi średniej, który przez wielu ekspertów jest uważany za olbrzymią nadzieję polskiego MMA. W formule K-1 pojedynek stoczy Michał Wlazło, który w 2014 roku był znany z występów na galach FEN 4 i KOK WGP w Gdańsku. W wadze lekkiej swoje umiejętności zaprezentuje natomiast Jacek Kreft z klubu Mad Dogs Gdynia.

Wejściówki w cenie od 50 do 140 zł do nabycia poprzez stronę internetową oraz w następujących punktach sprzedażowych: LORD – Sklepy AlkoholoweMMA FIGHT CLUB GDYNIA MAD DOGS i SUNRISE STUDIO w Żukowie. 

time_of_masters_2014

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na galę Time of Masters 2015 w Sopocie!

W której rundzie i w jaki sposób Dawid Mora pokonał Michała Wlazło na gali FEN w Sopocie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (13 stycznia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – TIME OF MASTERS. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 stycznia , do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

>>ZOBACZ TAKŻE: Kickboxing na najwyższym poziomie. Gala KOK w Gdańsku (WIDEO)<<

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.