Ekstremalne emocje na Cross Duathlon

4 Paź

Cross Duathlon Gdańsk 2018, który odbędzie się sobotę 6 października, połączy w sobie wymagające trasy biegową oraz rowerową, w niepowtarzalnej scenerii leśnej. To impreza dla tych, którzy chcą zmęczyć się trochę bardziej niż podczas klasycznych biegów czy jazdy rowerem. Lista startowa jest już pełna, warto jednak przyjść na zawody aby dopingować wszystkich zawodników.

Zawody zostaną rozegrane na dystansach: bieg na 5 km (jedna pętla), trasa rowerowa o długości 15 km, składająca się z dwóch pętli oraz ponownie bieg na 5 km. Całość została wytyczona w rejonie Doliny Czystej Wody, wyjątkowym i ciekawym terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Urozmaicona trasa z naturalnymi przeszkodami tworzy atrakcyjne warunki do rywalizacji. Uczestnicy zjadą z asfaltowych dróg, by pokonać trasy wiodące w całości ścieżkami leśnymi.

Na mecie na każdego uczestnika czekać będzie pamiątkowy medal, zaś w pakiecie startowym znajdzie się bawełniana torba. Dodatkowo dla zwycięzców w kategorii open przewidziane będą nagrody.

Data:
6.10.2018, godzina 11:00
Lokalizacja (start i meta):
Trójmiejski Park Krajobrazowy – Dolina Czystej Wody przy Drodze Marnych Mostów

Plan minutowy:

09:00–10:00 – odbiór pakietów i wstawianie rowerów do strefy zmian
11:00 – start
14:00 – zamknięcie trasy
14:00 – dekoracje zwycięzców, zakończenie imprezy
09:00 – 14:30 czynny depozyt

Organizatorzy: Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.