Drift Masters Grand Prix

18 Cze

Już 21-22 czerwca w Gdańskiej PGE Arenie odbędzie się pierwsza runda zawodów Drift Masters Grand Prix. Połączone z serią imprez, pod szyldem Gdańsk Moto Show, są nie lada gratką dla miłośników motoryzacji i sportów ekstremalnych.

Drifting skupia w sobie wszystkie najefektowniejsze elementy sportów samochodowych. To z jednej strony pełna zaciekłości, wymagająca odwagi, precyzji i opanowania rywalizacja, a z drugiej wspaniałe show dla publiczności.

Zawodnicy zaproszeni na Drift Masters Grand Prix to elita polskiego driftingu oraz najlepsi zawodnicy z Europy. Swój udział w zawodach potwierdzili między innymi: Paweł Trela, Bartosz Stolarski i Piotr Więcek.

Drift-Show odbędzie się w niedzielę, 22 czerwca o godzinie 14:00.

Zawody Drift Masters Grand Prix połączone będą z całym cyklem imprez, które będą się równocześnie odbywać na terenie Gdańskiej PGE Areny. W programie „Gdańsk Moto Show” obok zmagań drifterów: przygotowania i start 10. Rajdu Kaszub GDAŃSK BALTIC CUP 2014, Mistrzostwa Amatorów Polski Północnej w kartingu, stunt motocyklowy, pokazy związane z Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego, Akademia Bezpiecznej Jazdy oraz wystawy samochodów sportowych i zabytkowych.

Pierwsze, otwarte dla publiczności treningi drifterów zaczną się w sobotę od godziny 10:00. W przerwach pomiędzy startami drifterów przewidziane są dodatkowe atrakcje adresowane zarówno do najmłodszych jak i nieco starszych widzów.

Wstęp:

Sobota: 15 zł
Niedziela: 25 zł
sobota+niedziela: 30 zł
Dzieci do 12 roku życia – wstęp wolny.

>>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.