Dodatkowy dzień zapisów do Biegu Urodzinowego

27 Sty

Doskonała informacja dla wszystkich, którzy planują wziąć udział w Biegu Urodzinowym z PKO Bankiem Polskim, a do tej pory nie znaleźli czasu, by zapisać się na listę startową. Gdyńskie Centrum Sportu sprezentowało biegaczom dodatkowe 24 godziny, dzięki czemu termin zapisów online upłynie nie 30, a 31 stycznia (wtorek) o godz. 23:59. Rejestracja odbywa się poprzez stronę gdyniasport.pl.

Zapisy do Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim i jednocześnie do całego cyklu PKO Grand Prix Gdyni 2017 ruszyły 16 stycznia, a więc pierwszego dnia ferii zimowych w województwie pomorskim. Pierwotnie rejestracja miała zakończyć się wraz z powrotem uczniów do szkół, jednak organizatorzy postanowili pójść na rękę najmłodszym uczestnikom biegowego cyklu oraz ich rodzicom. – Reagujemy na prośby wielu biegaczy, którzy do ostatniej chwili korzystają z zimowego odpoczynku. Ta dodatkowa doba pozwoli im spokojnie wrócić do domów i bezstresowo dołączyć do listy zawodników zapisanych na Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim – tłumaczy Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu.

Już w piątek, 27 stycznia, licznik zawodników zapisanych na pierwszy z czterech przystanków PKO Grand Prix Gdyni 2017 przekroczył 4000. Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim odbędzie się 11 i 12 lutego. – Przed rokiem fantastycznie uczciliśmy okrągłą rocznicę powstania miasta z morza i marzeń. Wierzę, że w tym roku, przy okazji 91. urodzin Gdyni, atmosfera będzie równie wspaniała i z uśmiechem wejdziemy w nowy sezon biegowy – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Do 31 stycznia można zapisywać się nie tylko na Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim, ale od razu na wszystkie cztery biegi cyklu. Warto skorzystać z tej opcji, ponieważ wiąże się ona z konkretnymi korzyściami, m.in. z 50-procentowym rabatem w oficjalnym sklepie internetowym partnera sportowego cyklu New Balance (na cały asortyment linii SPORT).

Bieg-Urodzinowy-z-PKO-Bankiem-Polskim-2017-plakat

Imponująca lista nowości
Dla uczestników PKO Grand Prix Gdyni 2017 przygotowano długą listę niespodzianek. Cztery różne trasy, dedykowana koszulka, atrakcyjne medale, możliwość jednorazowej rejestracji na wszystkie biegi, czy wprowadzenie pacemakerów – to tylko niektóre z nowości. Kolejną będzie rozłożenie Biegu Urodzinowego i Biegu Europejskiego na dwa dni: w sobotę wystartują maluchy, zawodnicy młodzieżowi oraz uczestnicy marszu nordic walking, zaś niedziela zarezerwowana będzie dla uczestników biegu głównego na dystansie 10 kilometrów.

W tym roku każdy start będzie nową przygodą. Biegacze pokonają cztery różne trasy. Podczas Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim zawodnicy ruszą w odwrotnym kierunku niż dotychczas. Przy okazji Biegu Europejskiego i Nocnego Biegu Świętojańskiego uczestnicy PKO Grand Prix Gdyni przetestują zupełnie nowe trasy. Natomiast Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim prowadzić będzie szlakiem doskonale znanym z poprzednich edycji.

Z myślą o PKO Grand Prix Gdyni 2017 zaprojektowano wyjątkowe medale, nawiązujące do nazw biegów oraz ich genezy. Cyklowi towarzyszyć będzie również nowe hasło: „Nie przestawaj biec”. – W ubiegłym roku „Pokonaliśmy siebie”. Teraz nie zamierzamy się zatrzymywać, tylko biegniemy jeszcze szybciej! – zapewnia dyrektor Marek Łucyk.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.