Diverse NIGHT of the JUMPs: już za trzy dni wielkie święto freestyle’u

16 Lis

Piąta edycja Mistrzostw Świata – Diverse NIGHT of the JUMPs na Pomorzu już w tą sobotę. Zawodnicy deklarują, że są gotowi na ostatnią batalię sezonu, natomiast organizatorzy zapewniają, że atrakcji specjalnych z okazji jubileuszu nie zabraknie. Już dziś prezentujemy kolejną z nich.

Do czołowych zawodników Freestyle Motocrossu, którzy zmierzą się w ostatniej rundzie Mistrzostw Świata oraz Gerharda Mayra, który wykona salto w tył swoim niemal 700 kilogramowych pojazdem buggy dołącza Patryk Siekaj. Przypomnijmy, że bracia Siekaj od lat są obecni podczas Diverse NIGHT of the JUMPs udowadniając, że na quadzie również można latać z rampy. Tym razem czeka Was coś, czego jeszcze żaden polski zawodnik nie wykonał. Patryk planuje zaprezentować widzom w Trójmieście backflipa!

Prezentacja zawodników
Prezentacja zawodników

 

Patryk w ostatnim czasie ostro trenował, aby być w stanie poprawnie wykonać tę ewolucję. Treningi do basenu z gąbkami przynoszą najlepsze efekty i są dla zawodnika raczej bezpieczne. Niestety są także dosyć czasochłonne, ze względu na każdorazowe „wyławianie” quada z gąbek. Patryk jednak się nie zrażał i raz za razem kręcił salta swoim czterokołowcem. Cel bowiem, jaki sobie postawił to zostać piątym, ale i przy okazji najmłodszym w tej chwili zawodnikiem na świecie, który wyląduje Backflipa na quadzie na twarde lądowanie.

Jak wyglądały treningi Patryka przed Diverse NIGHT of the JUMPs można zobaczyć tutaj:

A już za trzy dni będziemy świadkami pierwszego polskiego backflipa na quadzie w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

Dwa różne, czterokołowe pojazdy i dwóch zawodników, którzy wykręcą nimi salta w tył. Tego jeszcze podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w Polsce nie było! Do tego czołówka zawodników FMX, najszybsi i najmłodsi polscy zawodnicy Motocrossu, energetyczne show oraz piękne kobiety. Po prostu nie może Was na tym wydarzeniu zabraknąć.

 

Na fot.tyt.: Patryk Siekaj.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.