Baltic Games 2019!

17 Lip

Od 12 lat łączy sporty ekstremalne i muzykę. Po raz kolejny w Gdańsku pojawią się zawodnicy z Polski i świata, by po raz pierwszy na terenach stadionu pokazać swoje umiejętności na rowerach BMX, MTB, rolkach i deskorolkach. Na imprezie zagrają m.in. DOPE D.O.D., Killy, O.S.T.R., Żabson i Małpa.

BALTIC GAMES to nie tylko impreza z dwunastoletnią tradycją, ale trzy dni pełne wrażeń, wyzwań i dobrej zabawy. Główną atrakcją i motywem przewodnim wydarzenia są zawody na rowerach BMX, MTB, rolkach i deskorolkach. Tradycyjnie na festiwalu wystąpią zawodnicy z całego świata na różnym poziomie zaawansowania, którzy zaskoczą Was jak wysoko można oderwać się od ziemi – już w ten weekend, od 19 do 21 lipca!

W zawodach wystartują między innymi Mart Webb (BMX), Daniel Dhers (BMX) i Roman Abrate (Inline). Całość dopełni muzyka, która rozkręci potężną imprezę w przyjaznej atmosferze z jakiej słynie BALTIC GAMES. Na trzech scenach usłyszycie głównie hip-hop, ale nie zabraknie też elektroniki. W tym roku na scenie zobaczycie między innymi DOPE D.O.D., Killy, O.S.T.R., Sarius, Żabson, Małpa i wielu innych.

Szczegóły: www.balticgames.co.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.