Zbliża się 4. edycja Amber Fest

29 Sie

Już 8 września mieszkańcy Trójmiasta i okolic spotkają się przy Stadionie Energa Gdańsk, aby wspólnie celebrować Pomorskie Święto Piwa. Amber Fest to wspaniała okazja do całodniowej, rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu. Organizatorami wydarzenia są Browar Amber i Stadion Energa Gdańsk. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Amber Fest to największy w Północnej Polsce festiwal piwa i produktów regionalnych. W tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Swoje stoiska zaprezentują lokalni producenci żywności – mięs, serów, przetworów i miodów. Jest to również wspaniała okazja do spróbowania różnych gatunków lokalnego piwa, takich jak: lager, pszeniczne czy koźlak, produkowanych przez Browar Amber.

Na uczestników tegorocznej edycji festiwalu czekać będą różnorodne atrakcje. Oprócz stoisk z lokalnymi produktami najwyższej jakości czy strefy foodtrucków, odbędą się pokazy warzenia piwa oraz live cooking. Swoją premierę będzie również miało nowe piwo z serii Po Godzinach. Z myślą o najmłodszych uczestnikach biesiady przygotowany zostanie piknik rodzinny pełen gier i zabaw. Wydarzenie uświetnią koncerty, które tego dnia będą rozbrzmiewać od godziny 17. Na muzycznej scenie Amber Fest, ustawionej przed Stadionem Energa Gdańsk, usłyszymy znane, lokalne zespoły takie jak LAYO, MITRA czy AMBER ACOUSTIC BAND. Na wszystkich, którzy chcieliby przeżyć to wydarzenie w wyjątkowych warunkach, organizatorzy przygotowali Pakiet Biesiadnika.

W jego skład wchodzą między innymi miejsca w komfortowym namiocie tuż przy scenie, piwny open bar oraz grill. Namiot będzie czynny od 11.00 aż do zakończenia imprezy.

Pomorskie Święto Piwa na Stadionie Energa jest jednym z najważniejszych wydarzeń w trójmiejskim kalendarzu. Amber Fest to impreza otwarta, w której uczestniczyć mogą rodziny z dziećmi. W tym roku odbędzie się ona 8 września od godz.11:00 na parkingu P3 od strony Amber Expo. Gościem specjalnym i prowadzącym wydarzenie będzie Wojciech Tremiszewski.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.