Pierwsze Pomorskie Spotkanie Piwowarów

19 Maj

Jesteś zawodowym piwowarem, a może dopiero stawiasz pierwsze kroki w tej branży? Przyjdź 27 maja do Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia na pierwsze na Pomorzu Spotkania Piwowarów!

Jeżeli szukasz sposobu na podniesienie jakości wytwarzanego napoju, albo idealnej receptury, będziesz mógł skorzystać z porad fachowców z branży piwowarskiej. Pomorskie Spotkania Piwowarów, to unikalna płaszczyzna spotkań wytwórców i rzemieślników z sędziami międzynarodowych konkursów oraz ekspertami w dziedzinie marketingu i technologii tradycyjnego warzenia złotego trunku.

Czym są PSP?
Pomorskie Spotkania Piwowarów to unikalne na skalę Polski wydarzenie. Celem PSP jest powiązanie pasji, nauki i technologii oraz integracja środowiska piwowarskiego poprzez stworzenie miejsca spotkań osób zainteresowanych promowaniem i rozwojem marki browarniczej.

Wśród ekspertów znajdą się m.in. vloger, publicysta i piwowar domowy Tomasz Kopyra (blog.kopyra.com) oraz twórca pierwszych polskich płynnych drożdży – Filip Paprocki (Fermentum Mobile).

Do kogo skierowane są PSP?
PSP są wydarzeniem skierowanym do szeroko pojętej branży piwowarskiej, a w szczególności do:
• piwowarów rzemieślniczych;
• piwowarów regionalnych;
• piwowarów restauracyjnych;
• piwowarów domowych
• pasjonatów piwowarstwa.

Dlaczego warto się zapisać?
Pomorskie Spotkania Piwowarów stworzone są dla ekspertów i osób świadomie poszukujących wysokiej jakości wyrobów. Jest to okazja do nawiązania dialogu i zdobycia przydatnych kontaktów.

Przede wszystkim jednak, PSP to świetna atmosfera sprzyjająca wymianie nabytych doświadczeń oraz przekazaniu najnowszych trendów i pomysłów na działania.

Kiedy? 27. maja 2017r., godz. 09:00-16:30
Gdzie? Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, bud. III
Wstęp? Wymagana rejestracja: spotkaniapiwowarow.pl/. Koszt udziału to 20 zł.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.