Paluch w B90

6 Mar

11 marca o godzinie 20.00 w klubie B90 odbędzie się premierowy koncert Palucha w ramach trasy promującej jego najnowszy album „10/29”.  

Paluch to raper obecny na scenie od 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz „Niebo”. Jego najnowszy krążek „10/29” ukaże się 4 marca. 

Nazwa płyty „10/29” nie jest przypadkowa. Liczby te oznaczają – 10. album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha – blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.

Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee. Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania, z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.


Bilety (30/35 zł) na koncert promujący nowy album artysty, który odbędzie się 11 marca w B90, do nabycia w następujących punktach sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Ticketpro i inne w całej Polsce oraz za pośrednictwem strony internetowej. Start: 20.00.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.