Odliczamy dni do Wielkich Połowinek Trójmiasta (KONKURS)

8 Paź

Wielkie Połowinki Trójmiasta to jedyne w roku wydarzenie, kiedy uczniowie szkół średnich mogą bawić się w najlepszych klubach w Sopocie, gdzie normalnie obowiązuje selekcja od 18 i 21 lat. Tej nocy wystarczy skończone 16 lat, by wejść do dziewięciu lokali na Monciaku z jedną opaską na ręku. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na imprezę, która startuje 13 października! 

W tym roku do akcji przyłączyły się następujące kluby: Dream Club, Mahiki, Trefl, Ego, Vanity, Zła Kobieta, Sztos, Na Drugą Nóżkę oraz Mollo Club. Organizujemy event w przeddzień Narodowego Święta Edukacji. Oczywiście oznacza to, że dzień po imprezie jest wolny od szkoły! Sprawmy, aby ten poniedziałek był niezapomnianym poniedziałkiem w historii sopockiego clubbingu – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

W każdym klubie zagra DJ o innych preferencjach muzycznych. W Dream Clubie usłyszymy Mibro & Alexa (live violin act), w Mahiki – Delight, White Boy zagra w Trefl Pubie, a Borys Bevoled & Pz rozgrzeją parkiet w Vanity.

Wejściówki na Wielkie Połowinki Trójmiasta sprzedawane będą w formie opasek w cenach 15 lub 20 zł. Impreza startuje o godzinie 21.00.

>>ZOBACZ TAKŻE: Indeks Wielkie Połowinki Trójmiasta w Sopocie (WIDEO)<<

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na melanż!

Znajomość jakich lektur okazała się przydatna na ubiegłorocznym egzaminie maturalnym z języka polskiego na poziomie podstawowym? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (10 października) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Wielkie Połowinki Trójmiasta. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 października, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

połowinki 20144

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.