Lew powoli rośnie

21 Gru

Płótno, fotografia, tatuaż i streetwear – to części elementów składowych wydarzenia, które będzie pierwszą rocznicą istnienia marki odzieżowej Social Animalz. W ramach pierwszej rocznicy już 27 grudnia swoje prace w przestrzeni sopockiej Zatoki Sztuki zaprezentują artyści ściśle związani z projektem. 

Social Animalz to brand stworzona przez tancerza i animatora kultury: – Sztuka oparta o obserwację społeczeństwa, wyrażana w różnych formach, pomiędzy którymi znajduje się także streetwear jako nieodłączna część kultury ulicznej. Jesteśmy zwierzętami społecznymi. Idąc słowami Arystotelesa docieramy do czasów obecnych i nas ludzi na pograniczu natury, instynktów i emocji, a technologii, rozwiniętego społeczeństwa i ról społecznych po drugiej stronie – tłumaczy ideę swojego projektu, założyciel Social Animalz, Zulu Kuki.

– Z racji celebrowania pierwszych urodzin projektu, chcielibyśmy zaprosić wszystkich na wernisaż. Czemu wernisaż, a nie prezentacja najnowszej kolekcji bądź impreza w klubie? Bo to właśnie artyści są sensem całego projektu oraz marki odzieżowej – zachęca do udziału w wydarzeniu organizator.

TRIBE 展示会 (Exhibition) w sopockiej Zatoce Sztuki będzie idealnym momentem, by spotkać się z twórcami projektu oraz artystami – od malarzy i grafików, przez muzyków, raperów, DJ’s, tancerzy, aktywistów kulturowych i wielu wielu innych ludzi, którzy swojej pasji oddają 100% serca.

W sobotę, 27 grudnia o godzinie 19.00 swoje prace zaprezentują m.in.: Rose, Kuba Feldzensztajn, Michal502, Gabriela Mamica, Joanna Rolecka oraz Łukasz Zglenicki. O dobrą atmosferę i oprawę muzyczną zadba DJ Ms. Wstęp wolny.

kuki-fb
Źródło: facebook.com/zulukuki

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

ZOBACZ TAKŻE: 3miasto kocha streetwear (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.