GusGus na scenie Zatoka Sztuki Beach Club (KONKURS)

10 Sie

Grupa GusGus dała się już poznać polskiej publiczności m.in. na festiwalu Audioriver w 2013 roku. Zespół to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie  – oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. Na scenie Zatoka Sztuki Beach Club wystąpią już 13 sierpnia. Start: godzina 20.00. 

Pochodząca z Reykjaviku grupa GusGus dała się już poznać polskiej publiczności m.in. na festiwalu Audioriver w 2013. Próbkę ich umiejętności trójmiejska publiczność mogła podziwiać także w trakcie koncertu GusGus Live Band w gdańskim klubie B90.

GusGus to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie – zespół, który od lat błyskotliwie i oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. Tworzą muzykę elektroniczną z elementami trip-hopu, house, techno i jazzu. Ich koncerty mają formę multimedialnego happeningu, gdzie muzyce towarzyszą efekty świetlne, tańce na scenie czy projekcje multimedialnych filmów.

Na scenie sopockiego klubu Zatoka Sztuki Beach Club zespół wystąpi 13 sierpnia. Koncert startuje o godzinie 20.00.

Bilety do nabycia w recepcji klubu Zatoka Sztuki lub za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 90 zł (strefa B) i 200 zł (strefa VIP). Strefa VIP
to strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową oraz osobnymi toaletami. Do strefy tej wchodzi się poza kolejnością, osobnym wejściem.
Istnieje możliwość wykupienia dedykowanego miejsca siedzącego. Rezerwacje: 884 654 933 lub vip.zatokasztuki@gmail.com.

Gus_Gus_poster_

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert GusGus w Zatoka Sztuki Beach Club!

Jak nazywa się album GusGus, na którym znalazła się większość utworów zamieszczonych wcześniej na płycie z 1995 roku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (12 sierpnia) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – GUSGUS W ZATOKA SZTUKI BEACH CLUB. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 sierpnia, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

2 Replies to “GusGus na scenie Zatoka Sztuki Beach Club (KONKURS)

  1. Ja też mam nadzieję że Zatoka przetrwa te wszystkie zawirowania. Tylu wystaw i koncertów nie ma chyba w żadnym innym sopockim klubie/lokalu, więc strata Zatoki to strata dla miasta i mieszkańców. To przecież wizytówka Sopotu, czy nikt tego nie rozumie? 🙁

  2. No i jak nie daj Boże nam zamkną Zatokę to kto nam takie koncerty będzie organizował?! Trzymam kciuki by się udało uratować to miejsce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.