DUB FX wraca do Gdańska

20 Sie

W związku z wydaniem najnowszego albumu „Thinking clear” (sierpień 2016), DUB FX wyrusza w trasę koncertową. 8 października artysta odwiedzi Gdańsk. 

DUB FX podczas najnowszej trasy koncertowej zaprezentuje mieszankę nowych dźwięków i klasyki, która uczyniła go dzięki YouTube powszechnie rozpoznawalnym na świecie.

Od 2006 DUB FX zdominował świat ulicznego performance’u jako artysta wykorzystujący jedynie swój głos i tzw. „loop station”, urządzenia do zapętlania dźwięków. Tego października wspierać go będzie zespół grający na żywo, który wniesie dodatkowego ducha do jego zwyczajowego połączenia reggae, hip-hopu, jungle i jazzu.

DUB występował w ponad 40 krajach i na niemal wszystkich największych festiwalach świata, włącznie z Glastonbury, Coachella, Sziget, Boomtown, Shambala i Exit. Artysta potrafi poruszać społeczne, polityczne i duchowe motywy w taki sposób, by pozostawić człowieka pozytywnie zainspirowanym. Nowa jakość muzyki granej na żywo do jego oryginalnego beat boxingu sprawi, że jego unikalne brzmienie wyśle was w hipnotyczną podróż.

Naprawdę nie mogę się doczekać przyjazdu i zagrania nowych dźwięków w Europie! Koncertowanie i robienie muzyki, to jest to, czym się zajmuję. Robię to od 10 lat i czuję, że staję się coraz lepszy. Chłopaki z zespołu pomogli mi nagrać nowy album i jestem niesamowicie dumny z tego, jak dobrze brzmi, zarówno na żywo, jak i na płycie – pisze artysta zapowiadając swoją najnowszą trasę koncertową po Europie.

DUB FX live tour 2016 odbędzie się w następujących miastach w Polsce:

5.10 Kwadrat – Kraków
6.10 Pralnia – Wrocław
7.10 Eskulap – Poznań
8.10 B90 – Gdańsk
9.10 Niebo – Warszawa

Bilety w cenie 55 zł (dostępne od 4.06 do wyczerpania) dostępne w punktach sprzedaży Ticketpro w całej Polsce oraz za pośrednictwem strony internetowej.

dub fx poland

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.