Daj się ponieść literce „G”!

12 Mar

Zastanawiasz się gdzie warto wybrać się w piątkowy wieczór? Może masz odwagę na zrobienie czegoś niezwykłego? Nim kurtyna opadnie w dół i rozpoczniemy nasze przedstawienie – poczekaj z oklaskami na sam koniec. Jeśli przetrwasz do końca to znaczy, że byłeś jednym z aktorów. Zapłacimy wysoką cenę za dobry gust drzemiący w Twojej głowie!

Literka G to symbol o ostrym charakterze i wyraźnie zarysowanej zwierzęcej świeżości. To my jesteśmy tutaj Kotem. Nadamy początek imprezom, na których nie śniło Ci się być gościem. Zadajcie sobie pytanie – czemu czytasz to, co do Ciebie mówię? Czyżbyś był/-a zainteresowany/a? Nie zdradzę Ci w tej chwili żadnej z tajemnic. Nie poznasz też mojego imienia, ale obiecuję, że muzyka nie pozwoli Tobie usiedzieć w miejscu. – tajemniczo zachęca organizator.

Nietypowa impreza startuje w studenckim klubie Triathlon już 14 marca o godzinie 21:00. Zaintrygowani?

poster

Możecie liczyć na bolesny strzał w potylicę, trochę magii, dużo błyszczących fajerwerków i kawał czarnego tortu. Gdy zgasną światła zdmuchniecie świeczkę, uniesie się dym i poleje czerwony alkohol. To już nie będzie ten sam klub. – dodają organizatorzy.

Rezerwacji stolików można dokonywać telefonicznie pod numerem: +48 609060700. Wstęp na imprezę kosztuje 12 zł. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.