Cukierek albo…nagroda

18 Paź

Najpierw był Samhain, celtycki obrzęd, podczas którego żegnano lato a witano zimę oraz obchodzono święto zmarłych. Teraz jest Halloween – dzień, w którym duchy, zombie i inne mroczne stworzenia wychodzą na ulicę i nikomu nie wydaje się to podejrzane. Gdzie w tym roku w Trójmieście będzie można spotkać ich najwięcej? W tym roku, to Gdańsk oferuje najszerszy wachlarz propozycji. W klubie Kwadratowa świętowanie rozpocznie się już 25 października. Impreza organizowana przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, czyli od studentów dla studentów, którzy tego wieczoru do klubu wchodzą za darmo. Dla pozostałych przewidziana jest opłata: panie – 10 zł, panowie – 20 zł. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie tematycznych konkursów i nagród oraz dobrej – i oczywiście upiornej – zabawy!

Studencki klub Autsajder na 31 października, przygotował „Bal u Drakuli”. Na imprezowiczów czaić się będą duszki, które za najbardziej upiorne przebrania wręczą upominki. Chodzą pogłoski, że za bar zawita także Krwawa Mary, której krwi każdy będzie mógł skosztować po obniżonej cenie.

Zarówno fani muzyki z gatunku industrial-metal, jak i miłośnicy filmów grozy znajdą coś dla siebie w Wydziale Remontowym, gdzie odbędzie się koncert „Tribute to Rammstein”, który poprzedzi pokaz kultowego horroru klasy B, „Basket Case”. Niech nikogo nie przerazi fakt, że za wstęp trzeba będzie zapłacić – jak sami organizatorzy żartobliwie informują – pechowe 13 zł.

Mnóstwo atrakcji i promocji przygotowali organizatorzy „Devil Party” w gdańskim Mieście Aniołów. Tej nocy na gości czekają smakowite drinki, piekielny nastrój, muzyka w klimacie funk, r&b i latino house, a na dodatek wolny wstęp. A pośród aniołów krążył będzie biało-zielony diabeł Koryt, przed którym nic się nie ukryje. Niedługo wszelkie tajemnice ujrzą światło dzienne!

Jeśli niestraszna jest wam nocna przejażdżka, a seans „Koszmaru z ulicy Wiązów” nie wywarł na was zbyt wielkiego wrażenia, warto zajrzeć do sopockiej Czekolady, która na Halloween przygotowała przebieraną zabawę. Wewnątrz poczujecie się, jak bohaterowie strasznego filmu, do którego macie gwarancję wstępu za darmo po dołączeniu do facebookowego wydarzenia. Pechowi spóźnialscy będą musieli za tę przyjemność zapłacić 10 zł.

A więc zbieramy się na odwagę, tapirujemy włosy, zakładamy podarte rajstopy lub porwane spodnie, malujemy blizny na twarzach, a przy odrobinie szczęścia niejedna nagroda za najlepszy kostium może wpaść w czyjeś ręce! Tylko pamiętajcie: cukierek albo…

 

Źródło fot. bloggedtopics.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.